Mješoviti pjevački zbor Condura croatica iz Zadra u Kninu

Poznati zadarski Mješoviti pjevački zbor Condura croatica održao je 14. lipnja 2015. u Gopsionoj crkvi poslije svete mise koncert sakralne glazbe. Zbor je svojim pjevanjem uveličao i misno slavlje.
Condura croatica slijednik je prvog Akademskog zbora Sveučilišta u Zadru, osnovanog 1992. godine. Zbor izvodi glazbu vokalne literature hrvatske i svjetske baštine. Autor, umjetnički voditelj i dirigent zbora poznati je skladatelj Ivo Nižić, a na splitskim Danima duhovne glazbe, 2013., njegovom su autorskom skladbom Samo srce osvojili prvu nagradu publike u kategoriji novih zborskih skladbi, a 2014. godine na natjecanju zborova u Zadru ta je skladba proglašena najboljom izvedbom zborskih skladbi hrvatskih autora.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.