Mješoviti pjevački zbor Condura croatica iz Zadra u Kninu

Poznati zadarski Mješoviti pjevački zbor Condura croatica održao je 14. lipnja 2015. u Gopsionoj crkvi poslije svete mise koncert sakralne glazbe. Zbor je svojim pjevanjem uveličao i misno slavlje.
Condura croatica slijednik je prvog Akademskog zbora Sveučilišta u Zadru, osnovanog 1992. godine. Zbor izvodi glazbu vokalne literature hrvatske i svjetske baštine. Autor, umjetnički voditelj i dirigent zbora poznati je skladatelj Ivo Nižić, a na splitskim Danima duhovne glazbe, 2013., njegovom su autorskom skladbom Samo srce osvojili prvu nagradu publike u kategoriji novih zborskih skladbi, a 2014. godine na natjecanju zborova u Zadru ta je skladba proglašena najboljom izvedbom zborskih skladbi hrvatskih autora.

• Blagoslov obitelji

• Pozivamo sve one koji su promjenili adresu boravka da nam na vrijeme dostave točne podatke, to možete učiniti iza misa ili u župnom uredu.
    Ulice i brojevi za blagoslov bit će objavljivani na župnoj internet-stranici, Radiju Knin u 8.45 sati i misama zornicama za taj dan.
    Prosinac 2017.
    Ut
    Sr
    Če
    Pe
    Su

• Nedjelja, 10. prosinca 2017.
      • 20 h - Susret glumaca Muke biti će u samostanskoj dvorani
    • Petak, 15. prosinca 2017.
      • 18 h - započinje devetnica Božiću u Gospinoj crkvi
    • Subota, 16. prosinca 2017.
      • 18 h - Paljenje treće adventske svijeće, sveta misa, nakon svete mise biti će koncert duhovne glazbe.

• Pohod bolesnika
      • Svećenici će u susret Božiću pohoditi bolesne, stare i nemoćne u našoj župi. Molimo sve obitelji koje imaju bolesne,stare i nemoćne da nam se jave u župni ured ili svećeniku poslije svete mise.
    • Mise zornice
      • 6 h - Mise zornice su u Gospinoj crkvi od ponedjeljka 4. prosinca.
    • Advent u Gospino crkvi
      • Nastavlja se bogati duhovni program u adventu koji se održava u Gospinoj crkvi svake adventske subote, o svemu možete više vidjeti na plakatima na ulazu u crkvu ili OVDJE
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.
    • Katolički kalendar 2018.
      • U župnom uredu i/li sakristiji možete kupiti katoličke kalendare za 2018. godinu