Dječji zbor „Anđeli Knina“

Dječji zbor „Anđeli Knina“ djeluje u Župi sv. Ante Padovanskog od 1998. godine. Probe se održavaju svake subote. Unutar zbora postoji i Liturgijska grupa, koja se sastaje subotom od 14-15 sati, a zborno pjevanje vježbamo od 14-16 sati. Broj djece u zboru varira.
Djeca pjevaju svake nedjelje u 11 sati. Preko sv. mise čitaju liturgijska čitanja i molitvu vjernika te pjevaju otpjevni psalam. Jednom godišnje (na kraju školske godine) jedan dan provodimo na moru, što je nagrada za marljiv rad tijekom godine. Velika je radost i blagdan sv. Nikole, jer tada svi dobiju i poklone. Dječji zbor ima i vlastita pravila, koja sastavljaju sami članovi zbora. Druženje je radosno, iskreno, redovito. Voditeljica zbora je s. Ivana Oltran.

• Utorak, 17. travnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati
    • Četvrtak, 19. travnja 2018.
      • 12,30 h - župni vjeronauk za sve prvopričesnike je u Gospinoj crkvi
    • Petak, 20. travnja 2018.
      • Župni vjeronauk za krizmanike je prema rasporedu
    • Subota, 21. travnja 2018.
      • 10 sati - susret je ministranata u dvorani Gospine crkve
      • 11 sati - probe su dječjeg zbora Gospinoj crkvi
      • 12 sati - roditelji prvopričesnika imaju roditeljski sastanak s fra Mariom u Gospinoj crkvi
      • 15 sati - zajednički susret je prvopričesnika i krizmanika u Gospinoj crkvi

• Zaručnički tečaj - 23. do 27. travnja 2018.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 23. do 27. travnja 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20,00 sati.