Frama band

Garage band, ili kako ga mnogi vole zvati "FRAMA bend", okupio se sredinom ožujka prošle 2012. godine. Naravno, ništa ne bi išlo bez dobrog starog fra Ivana Lukača, koji se svim svojim moćima borio za uspjeh benda.
U početku bend je brojao šest članova. Mijenjale su se postave, neki su odlazili, pa se vraćali. Počeo je svirati na nedjeljnoj misi u 12 u crkvi Sv. Ante Padovanskog u Kninu, i dobio bi čast svirati u crkvi GVHKZ svake posljednje nedjelje u mjesecu. Nastupali su na brojnim koncertima i izvan Župe. Svirali su i popularnu domaću glazbu, ali na prvom mjestu im je zasigurno slavljenje Gospodina. Danas bend broji osam stalnih članova, od kojih su dvoje tu iz tehničkih razloga.

Na raspolaganju su vam:
Marin Velić - bas gitara
Ante Bračić - gitara/vokal
Leonardo Tomić - gitara/vokal
Gorana Lekić - Klavijature/vokal
Ivana Dević - vokal
Nikola Čalić - vokal
Marin Karačić - teh.
Davor Šimičević - teh.

Slavili su Gospodina i slavit će ga!

• Listopadska pobožnost
      • Listopadsku pobožnost molimo pola sata prije večernje svete mise u 18:00 sati.
    • Ponedjeljak, 16. listopada 2017.
      Župni vjeronauk za prvopričesnike u dvorani samostana sv. Ante:
      - 10:00 h prijepodne
      - 15:00 h i 16.00 h poslijepodne
      • 19:00 h - u dvorani samostana sv. Ante susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
    • Srijeda, 18. listopada 2017. - blagdan je sv. Luke, evanđelista
    • Petak, 20. listopada 2017.
      Župni vjeronauk za krizmanike u dvorani Gospine crkve:
      - 10:00 h prijepodne
      - 15:00 h poslijepodne
    • Subota, 21. listopada 2017.
      • 10.00 h - susret ministranata u Gospinoj crkvi.
      • 11:00 h - probe dječjeg zbora u Gospinoj crkvi.
      • U Gospinoj crkvi održat će se susret zajedničke formacije članova Katoličke karizmatske Obnove u Duhu Svetome. Nakana susreta: MOLITVA ZA DOMOVINU I OBITELJI

• 40 dana za život - Od 26. rujna do 5. studenoga 2017.
      • Jesenska kampanja molitvene incijative 40 dana za život počela je 26. rujna i traje do 5. studenog u Kninu. Uključite se u molitve i svojom prisutnošću svaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos".
    • Zaručnički tečaj - Od 16. do 20. listopada 2017.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu koji će se održavati u samostanskoj dvorani.
      Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20:00 sati.
      Prijavit se možete svećeniku poslije svete mise ili na prvi dan predavanja.
      Sudjelovanje je obavezno, stoga uredite svoje obveze tako da možete pratiti sva predavanja.
    • Repeticije
      • Kninski franjevci organiziraju besplatno održavanje repeticija iz hrvatskog, engleskog i matematike u samostanu.
      Repeticije se održavaju subotom u samostanskoj dvorani.

CARITAS