Frama band

Garage band, ili kako ga mnogi vole zvati "FRAMA bend", okupio se sredinom ožujka prošle 2012. godine. Naravno, ništa ne bi išlo bez dobrog starog fra Ivana Lukača, koji se svim svojim moćima borio za uspjeh benda.
U početku bend je brojao šest članova. Mijenjale su se postave, neki su odlazili, pa se vraćali. Počeo je svirati na nedjeljnoj misi u 12 u crkvi Sv. Ante Padovanskog u Kninu, i dobio bi čast svirati u crkvi GVHKZ svake posljednje nedjelje u mjesecu. Nastupali su na brojnim koncertima i izvan Župe. Svirali su i popularnu domaću glazbu, ali na prvom mjestu im je zasigurno slavljenje Gospodina. Danas bend broji osam stalnih članova, od kojih su dvoje tu iz tehničkih razloga.

Na raspolaganju su vam:
Marin Velić - bas gitara
Ante Bračić - gitara/vokal
Leonardo Tomić - gitara/vokal
Gorana Lekić - Klavijature/vokal
Ivana Dević - vokal
Nikola Čalić - vokal
Marin Karačić - teh.
Davor Šimičević - teh.

Slavili su Gospodina i slavit će ga!

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.