Frama band

Garage band, ili kako ga mnogi vole zvati "FRAMA bend", okupio se sredinom ožujka prošle 2012. godine. Naravno, ništa ne bi išlo bez dobrog starog fra Ivana Lukača, koji se svim svojim moćima borio za uspjeh benda.
U početku bend je brojao šest članova. Mijenjale su se postave, neki su odlazili, pa se vraćali. Počeo je svirati na nedjeljnoj misi u 12 u crkvi Sv. Ante Padovanskog u Kninu, i dobio bi čast svirati u crkvi GVHKZ svake posljednje nedjelje u mjesecu. Nastupali su na brojnim koncertima i izvan Župe. Svirali su i popularnu domaću glazbu, ali na prvom mjestu im je zasigurno slavljenje Gospodina. Danas bend broji osam stalnih članova, od kojih su dvoje tu iz tehničkih razloga.

Na raspolaganju su vam:
Marin Velić - bas gitara
Ante Bračić - gitara/vokal
Leonardo Tomić - gitara/vokal
Gorana Lekić - Klavijature/vokal
Ivana Dević - vokal
Nikola Čalić - vokal
Marin Karačić - teh.
Davor Šimičević - teh.

Slavili su Gospodina i slavit će ga!

• Blagoslov obitelji

• Blagoslov obitelji nastavljamo u utorak. Obitelji koje nismo zatekli u blagoslovu mogu se naknadno javiti u župni ured ili svećeniku poslije mise.
    Ulice i brojevi za blagoslov bit će objavljivani na župnoj internet-stranici i Radio Knin u 8.45 sati
    Prosinac 2017.
    Ut
    Sr
    Če
    Pe
    Su

• Nedjelja, 24. prosinca 2017. - Badnja večer
      • 24 h - Misa polnoćka u Gospinoj crkvi.
      • Neće biti mise u 18 sati
    • Ponedjeljak, 25. prosinca 2017. - BOŽIĆ
      • Svete mise:
      8 h - u crkvi sv. Ante
      9,30; 11 i 18 h - u Gospinoj crkvi
      10 h - u Biskupiji
      11,30 h - u Kosovu
    • Utorak, 26. prosinca 2017.- sv. Stjepan
      • Svete mise:
      8 h - u crkvi sv. Ante
      9,30 i 18 h - u Gospinoj crkvi
      10 h - u Biskupiji
    • Srijeda, 27. prosinca 2017.- sv. Ivan
      • Svete mise su kao radnim danom
    • Četvrtak, 28. prosinca 2017.- Nevina dječica
      • Svete mise su kao radnim danom
    • Nedjelja, 31. prosinca 2017.
      • 23 - 0,30 h - u Gospinoj crkvi biti će Klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom Sakramentu u znak zahvale Bogu za proteklu 2017. i početak 2018. godine.

• Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.
    • Katolički kalendar 2018.
      • U župnom uredu i/li sakristiji možete kupiti katoličke kalendare za 2018. godinu