Frama band

Garage band, ili kako ga mnogi vole zvati "FRAMA bend", okupio se sredinom ožujka prošle 2012. godine. Naravno, ništa ne bi išlo bez dobrog starog fra Ivana Lukača, koji se svim svojim moćima borio za uspjeh benda.
U početku bend je brojao šest članova. Mijenjale su se postave, neki su odlazili, pa se vraćali. Počeo je svirati na nedjeljnoj misi u 12 u crkvi Sv. Ante Padovanskog u Kninu, i dobio bi čast svirati u crkvi GVHKZ svake posljednje nedjelje u mjesecu. Nastupali su na brojnim koncertima i izvan Župe. Svirali su i popularnu domaću glazbu, ali na prvom mjestu im je zasigurno slavljenje Gospodina. Danas bend broji osam stalnih članova, od kojih su dvoje tu iz tehničkih razloga.

Na raspolaganju su vam:
Marin Velić - bas gitara
Ante Bračić - gitara/vokal
Leonardo Tomić - gitara/vokal
Gorana Lekić - Klavijature/vokal
Ivana Dević - vokal
Nikola Čalić - vokal
Marin Karačić - teh.
Davor Šimičević - teh.

Slavili su Gospodina i slavit će ga!

Obavijesti

• Ponedjeljak, 25. ožujka 2019.- svetkovina je Navještenja Gospodinova - Blagovijest
    • Svete mise su:
    - 7 h u crkvi sv. Ante
    - u 9,30 i 18 h u Gospinoj crkvi
    • 19,30 h u Gosponij crkvi susret je glumaca "Muke"
  • Utorak, 26. ožujka 2019.
    • 18 h u Gospinoj crkvi, poslije mise pobožnost "Trinaest utoraka sv. Anti"
  • Četvrtak, 28. ožujka 2019.
    • Četvrtkom je Euharistijsko klanjanje iza večernje svete mise, posebno ga preporučamo u Korizmi
  • Petak, 29. ožujka 2019. - Četvrti korizmeni petak
    • 17,15 h - pobožnost križnog puta, a poslije misa u Gospinoj crkvi
  • Subota, 30. ožujka 2019.
    • 10 h - susret ministranata u samostanskoj dvorani
    • 11 h - u Gospinoj crkvi je pjevanje za dječiji zbor
    • 19 h - u općinskoj vjećnici u Kistanjama upriličit će se predstavljanje knjige o bl. Alojziju Stepincu „Viktor, kardinalova pobjeda“, autora Marlona Macanovića.

• 31. ožujka 2019.- Večernje svete mise
    • Od nedjelje, 31. ožujka 2019. večernje svete mise slavimo u 19 sati
  • 6. ožujka do 14. travnja 2019.- „40 dana za život“
    • Korizmena kampanja molitvene incijative „40 dana za život“ počinje 6. ožujka i traje do 14. travnja u Kninu. Uključite se u molitve i svojom prisutnošću svaki dan od 8 do 15 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos".
  • 6. do 10. svibnja 2019.- Zaručnički tečaj
    • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 6. do 10. svibnja 2019., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20 h
  • Hrvatska katolička mreža
    • Počela je s radom Hrvatska katolička mreža, vjerski portal koji možete pratiti na stranici www.hkm.hr