Blagdana sv. Florijana
4. svibnja 2015.

Povodom blagdana sv. Florijana, zaštitnika vatrogasaca, pripadnici Javne vatrogasne postrojbe Grada Knina i Dobrovoljnog vatrogasnog društva Knin bili su na svetoj misi u crkvi Sv. Ante Padovanskog 4. svibnja 2015. u 19 sati.
Euharistijskim slavljem predsjedao je fra Marko Duran, gvardijan i župnik. Bio je prisutan i gosp. Mladen Jelić, zapovjednik JVP-a, i gosp. Marko Ivić, dozapovjednik. Molitvom su obilježili dan svojeg zaštitnika.
Čestitke!

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.