Večer duhovne šansone u Šibeniku

U šibenskoj katedrali Sv. Jakova u nedjelju, 21. rujna 2014., održana je Večer duhovne šansone, ususret blagdana sv. Mihovila, zaštitnika grada.
Umijeće pjevanja pokazalo je nekoliko muških i ženskih klapa, a nastupio je i VIS Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta koji se predstavio s tri pjesme. Večer je bila ispunjena predivnim pjesmama koje su plijenile pažnju vjernika, a koji su do zadnjeg mjesta ispunili katedralu.
Gospin VIS posebno zahvaljuje mons. Marinku Mlakiću koji ih je srdačno dočekao i ugostio, na lijepim riječima podrške i ohrabrenja te na pozivu koji im je uputio.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.