Večer duhovne šansone u Šibeniku

U šibenskoj katedrali Sv. Jakova u nedjelju, 21. rujna 2014., održana je Večer duhovne šansone, ususret blagdana sv. Mihovila, zaštitnika grada.
Umijeće pjevanja pokazalo je nekoliko muških i ženskih klapa, a nastupio je i VIS Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta koji se predstavio s tri pjesme. Večer je bila ispunjena predivnim pjesmama koje su plijenile pažnju vjernika, a koji su do zadnjeg mjesta ispunili katedralu.
Gospin VIS posebno zahvaljuje mons. Marinku Mlakiću koji ih je srdačno dočekao i ugostio, na lijepim riječima podrške i ohrabrenja te na pozivu koji im je uputio.

• Utorak, 17. travnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati
    • Četvrtak, 19. travnja 2018.
      • 12,30 h - župni vjeronauk za sve prvopričesnike je u Gospinoj crkvi
    • Petak, 20. travnja 2018.
      • Župni vjeronauk za krizmanike je prema rasporedu
    • Subota, 21. travnja 2018.
      • 10 sati - susret je ministranata u dvorani Gospine crkve
      • 11 sati - probe su dječjeg zbora Gospinoj crkvi
      • 12 sati - roditelji prvopričesnika imaju roditeljski sastanak s fra Mariom u Gospinoj crkvi
      • 15 sati - zajednički susret je prvopričesnika i krizmanika u Gospinoj crkvi

• Zaručnički tečaj - 23. do 27. travnja 2018.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 23. do 27. travnja 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20,00 sati.