Popis objekata koje je srpski agresor srušio do temelja ili oštetio
Kninsko samostansko okružje

Knin

1. Župna crkva Sv. Ante u Kninu opljačkana i zapaljena.
2. Crkva Sv. Josipa u Kninu opljačkana i devastirana.
3. Crkva Sv. Ane u Zvjerincu u Kosovu, spomenik kulture, miniranjem     razorena.
4. Kapelica u Kosovu minirana.
5. Crkva Gospe Biskupijske (Naše Gospe) u Biskupiji devastirana,     Kljakovićeve freske oštećene.
6. Samostan Sv. Ante opustošen.

Kijevo

7. Župna crkva Sv. Mihovila u Kijevu do temelja srušena, groblje oskvrnjeno.
8. Crkva Sv. Josipa u Uništima miniranjem srušena.
9. Kapela Sv. Katarine uz župsku kuću, spomenik kulture, zapaljena.
10. Župna kuća zapaljena.
11. Kapela Gospe od Ružarija, u selu niže župne kuće, zapaljena.

Vrpolje

12. Župna crkva Sv. Jakova, spomenik kulture, zapaljena.
13. Spilja Gospe Lurdske u Golubiću devastirana.

• Nedjelja, 2. prosinca 2018.
    • 17 h - u Gospinoj crkvi započinje adventska duhovna obnova za našu župu i traje do srijede, 5. prosinca. Voditelj je fra Josip Repeša
  • Ponedjeljak, 3. prosinca 2018.
    • 6 h - od danas mise zornice su u Gospinoj crkvi
    • 19,30 h - u dvorani samostana susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
  • Subota, 8. prosinca 2018.- svetkovina Bezgrješno Začeće Blažene Djevice Marije
    • 6, 9,30 i 18 h - svete mise u Gospinoj crkvi
    • 11 h - pjevanje za dječji zbor. Potaknite djecu da se uključe u zbor

• Blagoslov obitelji
    • U ponedjeljak, 3. prosinca, započinje blagoslov obitelji. Pozivamo sve one koji su promjenili adresu boravka da nam na vrijeme dostave točne podatke, to možete učiniti iza misa ili u župnom uredu. Ulice i brojevi za blagoslov bit će objavljivani na župnoj internet-stranici, Radiju Knin u 8.45 sati i misama zornicama za taj dan.
  • Duhovni probram u Adventu
    • Najavljujemo bogati duhovni program u adventu koji će se održavati u Gospinoj crkvi svake adventske subote, o svemu možete više vidjeti na plakatima na ulazu u crkvu.
  • Vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike
    • Kroz vrijeme Došašća kao i za vrijeme božićnih praznika nema susreta prvopričesnika i krizmanika.
  • Kateheze za mlade i odrasle
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta održavaju se utorkom i petkom u dvorani Gospine crkve poslije večernje svete mise. Dođite i poslušajte!
  • Katolički kalendari za 2019.
    • U župnom uredu i/li sakristiji možete kupiti katoličke kalendare za 2019. godinu.
  • Repeticija iz razredne nastave
    • Kninski franjevci organiziraju besplatno održavanje repeticija iz razredne nastave, hrvatskog, engleskog i matematike u samostanu sv. Ante. Repeticije se održavaju subotom u samostanskoj dvorani.
  • Likovne radionice za djecu i odrasle
    • Kninski franjevci organiziraju besplatno likovne radionice za djecu i odrasle svake srijede u dvorani Gospine crkve. Radionice se održavaju srijedom u 16 h za odrasle i u 17,30 h za djecu.

CARITAS