Raspored slavljenja svetih misa

Nedjelja i blagdan - ljetni raspored

Crkva sv. Ante
• 8 sati
.

Crkva Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta
• 9,30 i 19 sati

Crkva Sv. Marije u Biskupiji (filijala)
• 10 sati

.

Svagdan

• 7 sati - Crkva Sv. Ante (preko jutarnje mise molimo Jutarnju iz Časoslova)
• 19 sati - Crkva Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta
• 10 sati - Dom za starije i nemoćne osobe (Kneza Domagoja 5) - (samo ponedjeljkom)
Prije svake večernje mise molimo krunicu i lauretanske litanije.
Pjevanje tijekom nedjeljnih i blagdanskih misa animiraju župni zborovi i bandovi.

Euharistijsko klanjanje

Poslije večernjih misa utorkom i četvrtkom imamo pobožnost klanjanja Presvetom Oltarskom Sakramentu.

Ispovijed

Prije svakog euharistijskog slavlja vjernici mogu pristupiti slavljenju sakramenta sv. ispovijedi.

• Ponedjeljak, 17. rujna 2018.
      • 20 h - u novoj dvorani Gospine crkve susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
    • Četvrtak, 20. rujna 2018.
      • 18 h - Susret roditelje prvopričesnika u Gospinoj crkvu
    • Subota, 22. rujna 2018.
      • 10 h - u Gospinoj crkvi je susret ministranata
    • Nedjelja, 23. rujna 2018.
      • 11 h - Povodom početka nove školske godine misi blagoslovit ćemo učenike i njihove školske torbe, te zazvati Duha Svetoga da ih prati u ovoj školskoj godini.

• 16. rujna - 4. studenoga 2018.- "40 dana za život"
      • Jesenska kampanja molitvene incijative „40 dana za život“ počinje 26. rujna i traje do 4. studenog u Kninu. Uključite se u molitve i svojom prisutnošću svaki dan od 8 do 15 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos".