Župni zbor Župe sv. Ante Padovanskog – Knin

Župni zbor sv. Ante započeo je djelovati odmah nakon Oluje. Početak je bio skroman, ali dovoljan da animira župsko pjevanje. Prva voditeljica zbora bila je s. Irena Zorica. Nakon s. Irene, u Knin dolazi s. Ivana Oltran i preuzima vodstvo zbora 1998. god. Okupio se tada veći broj pjevača – oko 35 članova, pa je formiran troglasni mješoviti zbor. Tako je sve do danas, s manjim razlikama u broju članova.
Zbor redovito vježba dva puta tjedno, a nastupa svake nedjelje i blagdana na župnoj misi. Također, animira pjevanje i na ostalim slavljima liturgijske godine. Pjevamo radosno, svladavajući sve poteškoće, osobito hladnoće i neprikladnog prostora. Međusobno se volimo i poštujemo. To u ime Božje želimo i nastaviti.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.