Svi hrvatski biskupi 5. kolovoza u Kninu

Na 50. plenarnom zasjedanju Hrvatske biskupske konferencije biskupi su odlučili da za 20. obljetnicu vojno-redarstvene operacije “Oluja” euharistijskim slavljem u Kninu predsjedati kardinal Josip Bozanić, nadbiskup zagrebački i metropolit. Na misi će sudjelovati i svi biskupi HBK.
Radujemo se i otvorenju nove crkve u središtu Knina, gdje će najvjerojatnije biskupi i slaviti misu za Domovinu.
Na konferenciji za novinare nadbiskup Ivan Devčić izvijestio je da su biskupi odlučili da će euharistijsko slavlje u povodu 70. obljetnice bleiburške tragedije u Bleiburgu predvoditi zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić.

Preuzeto: www.mir.hr

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.