Bogoslovi u posjetu našoj župi
8. ožujka 2015.

Na treću korizmenu nedjelju, 8. ožujka, našu su župu posjetili bogoslovi iz Splita sa svojim magistrom fra Anđelkom Domazetom. Po samom dolasku bogoslovi su obišli gradilište nove crkve Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta. Večernju svetu misu s početkom u 18 sati predvodio je fra Anđelko u koncelebraciji s gvardijanom i župnikom fra Markom Duranom, a pjevanje su animirali bogoslovi pod vodstvom fra Frane Bosnića, bogoslova. Pred kraj mise bogoslovi fra Josip Šabić, fra Ivo Rastočić i fra Ivan Đuzel predstavili su život bogoslova u klerikatu te svoj poziv. Druženje se nastavilo za obiteljskim stolom u samostanu.
Nadamo se da će ovaj posjet naših bogoslova ohrabriti srca mladića i djevojaka i iz naše župe da se odazovu na Božji poziv.

• Blagoslov obitelji

• Pozivamo sve one koji su promjenili adresu boravka da nam na vrijeme dostave točne podatke, to možete učiniti iza misa ili u župnom uredu.
    Ulice i brojevi za blagoslov bit će objavljivani na župnoj internet-stranici, Radiju Knin u 8.45 sati i misama zornicama za taj dan.
    Prosinac 2017.
    Ut
    Sr
    Če
    Pe
    Su

• Nedjelja, 17. prosinca 2017.
      • 20 h - Susret glumaca Muke biti će u samostanskoj dvorani
    • Ponedjeljak, 18. prosinca 2017.
      • 6 h - U našu župu stiže Betlehemsko svijetlo mira i nade, svečano ćemo ga dočekati ujutro na misi zornici.
      • 10 - 12 h - Božićna ispovijed u Gospinoj crkvi
      • 16 - 18 h - Božićna ispovijed u Gospinoj crkvi
      Na raspolaganju će biti više svećenika
    • Utorak, 19. prosinca 2017.
      • 10 - 12 h - Božićna ispovijed u Gospinoj crkvi
      • 16 - 18 h - Božićna ispovijed u Gospinoj crkvi
      Na raspolaganju će biti više svećenika
    • Srijeda, 20. i četvrtak, 21. prosinca 2017.
      • Svećenici će u susret Božiću pohoditi bolesne, stare i nemoćne u našoj župi. Molimo sve obitelji koje imaju bolesne,stare i nemoćne da nam se jave u župni ured ili svećeniku poslije svete mise
    • Subota, 23. prosinca 2017.
      • 17 h - Duhovna obnova pod nazivom Gospodine umnoži nam vjeru u Gospinoj crkvi.
      • 18 h - Paljenje četvrte adventske svijeće, sveta misa
      • O svemu možete više vidjeti na plakatima na ulazu u crkvu ili OVDJE
    • Nedjelja, 24. prosinca 2017. - Badnja večer
      • 24 h - Misa polnoćka u Gospinoj crkvi.
      • Neće biti mise u 18 sati

• Devetnica Božiću
      • 18 h - Devetnica Božiću je na misi u Gopinoj crkvi.
    • Mise zornice
      • 6 h - Mise zornice su u Gospinoj crkvi.
    • Advent u Gospino crkvi
      • Nastavlja se bogati duhovni program u adventu koji se održava u Gospinoj crkvi svake adventske subote, o svemu možete više vidjeti na plakatima na ulazu u crkvu ili OVDJE
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.
    • Katolički kalendar 2018.
      • U župnom uredu i/li sakristiji možete kupiti katoličke kalendare za 2018. godinu