Caritasa župe sv. Ante Knin
pomogao 735 obitelji

Caritas župe sv. Ante Knin u prvih pet mjeseci ove godine (1.1. - 31.5.2015.) pomogao je 1.974 puta 735 obitelji sa 2.010 članova. Od čega sa 1.196 obiteljska paketa hrane i higijene, 215 puta sa rabljenom odjećom i obućom, te 563 puta sa ostalom pomoći (voćem, povrćem, novčano kupnjom lijekova, za odlazak na liječničke preglede u drugi grad, kućanskim potrepštinama, drvima za ogrjev, kumstvo "5 za 1" i drugom karitativnom pomoći.
U Caritasovoj pučkoj kuhinji pripremljeno je i podijeljeno 13.285 toplih obroka od čega je 3.535 dostavljeno na kućne adrese starim, invalidnim i bolesnim osobama koje po tople obroke ne mogu doći u pučku kuhinju. Sada se u pučkoj kuhinji za 53 obitelji pripremi i podijeli 87 topla obroka, od čega se 20 dostavi na kućnu adresu.
Iskreno i od srca zahvaljujem svim našim dobročiniteljima na ljubavi i pomoći koju iskazujete vrijednim darovima bez čije pomoći ne bismo mogli pomoći našu siromašnu braću i sestre.
Živa vjera i djelotvorna ljubav koju očitujete Vašim darovima, pomaže nam nadvladati poteškoće s kojima se susrećemo u svom djelovanju, a ujedno daje potvrdu našem radu i nastojanju, da siromašnima život učinimo ljepšim i dostojnim čovjeka.
Neka Gospodin po zagovoru sv. Ante i Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta podari obilje svoje ljubavi i milosrđa svima Vama.
Izvještaj o podjeli pomoći od 1.1. - 31.5.2015.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.