Caritas dijeli mandarine i jabuke

Naš Caritas je u posljednjih par dana od dobročinitelja dobio oko 4,5 t mandarina i 6 t jabuka. Dio mandarina i jabuka već je podijeljen u Caritasovoj pučkoj kuhinji, te na skladištu mnogobrojnim korisnicima Caritasove karitativne pomoći i ostalim potrebnima u Kninu. U narednim danima nastavit će se podjela preostalih mandarina i jabuka.
U pučkoj kuhinji se svakodnevno skuha i podjeli 105 toplih obroka, od kojih se 27 obroka dostavlja starim, bolesnim i nemoćnim osobama u njihov dom. Obiteljske pakete hrane i higijene dobiva 837 obitelji ili 2405 potrebnih.
Zahvaljujemo svim dobročiniteljima koji su svojim darom doprinijeli djelovanju našega župnog Caritasa i pučke kuhinje, ublažili siromaštvo i dali nadu onima koji žive u bijedi. Budite i nadalje s nama u pomaganju potrebnih preko našega Caritasa.
Neka Vama i Vašim obiteljima Gospodin bude nagrada za svako dobro djelo koje ste učinili za siromašne.

Obavijesti

• Ponedjeljak, 25. ožujka 2019.- svetkovina je Navještenja Gospodinova - Blagovijest
    • Svete mise su:
    - 7 h u crkvi sv. Ante
    - u 9,30 i 18 h u Gospinoj crkvi
    • 19,30 h u Gosponij crkvi susret je glumaca "Muke"
  • Utorak, 26. ožujka 2019.
    • 18 h u Gospinoj crkvi, poslije mise pobožnost "Trinaest utoraka sv. Anti"
  • Četvrtak, 28. ožujka 2019.
    • Četvrtkom je Euharistijsko klanjanje iza večernje svete mise, posebno ga preporučamo u Korizmi
  • Petak, 29. ožujka 2019. - Četvrti korizmeni petak
    • 17,15 h - pobožnost križnog puta, a poslije misa u Gospinoj crkvi
  • Subota, 30. ožujka 2019.
    • 10 h - susret ministranata u samostanskoj dvorani
    • 11 h - u Gospinoj crkvi je pjevanje za dječiji zbor
    • 19 h - u općinskoj vjećnici u Kistanjama upriličit će se predstavljanje knjige o bl. Alojziju Stepincu „Viktor, kardinalova pobjeda“, autora Marlona Macanovića.

• 31. ožujka 2019.- Večernje svete mise
    • Od nedjelje, 31. ožujka 2019. večernje svete mise slavimo u 19 sati
  • 6. ožujka do 14. travnja 2019.- „40 dana za život“
    • Korizmena kampanja molitvene incijative „40 dana za život“ počinje 6. ožujka i traje do 14. travnja u Kninu. Uključite se u molitve i svojom prisutnošću svaki dan od 8 do 15 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos".
  • 6. do 10. svibnja 2019.- Zaručnički tečaj
    • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 6. do 10. svibnja 2019., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20 h
  • Hrvatska katolička mreža
    • Počela je s radom Hrvatska katolička mreža, vjerski portal koji možete pratiti na stranici www.hkm.hr