Caritas podijelio 8,5 t raznog povrća

Caritas župe sv. Ante Knin je tijekom mjeseca lipnja podijelio skoro 8,5 t raznog svježeg povrća (tikvice, krastavci, paprike, mladi kupus, krumpir i rajčice).
Povrće je podijeljeno korisnicima karitativne pomoći za koje se skrbi naš Caritas (735 obitelji sa preko 2010 članova i za 53 obitelji za koje se svakodnevno kuha 87 topla obroka u Caritasovoj pučkoj kuhinji), a i ostalim potrebitima u Kninu koji ne dobivaju redovnu Caritasovu pomoć.
Iskreno i od srca zahvaljujem dobročiniteljima: Župi sv. Ilije proroka iz Metkovića, obitelji Živke Cvek i Jasenska d.o.o iz Opuzena i Zoranu Živkoviću iz Čenića na vrijednim donacijama bez čije pomoći ne bismo mogli pomoći našu braću i sestre u potrebi.
Neka njima i svim našim dobročiniteljima Gospodin po zagovoru sv. Ante i Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta podari obilje svoje ljubavi i milosrđa.

• Utorak, 17. travnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati
    • Četvrtak, 19. travnja 2018.
      • 12,30 h - župni vjeronauk za sve prvopričesnike je u Gospinoj crkvi
    • Petak, 20. travnja 2018.
      • Župni vjeronauk za krizmanike je prema rasporedu
    • Subota, 21. travnja 2018.
      • 10 sati - susret je ministranata u dvorani Gospine crkve
      • 11 sati - probe su dječjeg zbora Gospinoj crkvi
      • 12 sati - roditelji prvopričesnika imaju roditeljski sastanak s fra Mariom u Gospinoj crkvi
      • 15 sati - zajednički susret je prvopričesnika i krizmanika u Gospinoj crkvi

• Zaručnički tečaj - 23. do 27. travnja 2018.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 23. do 27. travnja 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20,00 sati.