Caritas podijelio 8,5 t raznog povrća

Caritas župe sv. Ante Knin je tijekom mjeseca lipnja podijelio skoro 8,5 t raznog svježeg povrća (tikvice, krastavci, paprike, mladi kupus, krumpir i rajčice).
Povrće je podijeljeno korisnicima karitativne pomoći za koje se skrbi naš Caritas (735 obitelji sa preko 2010 članova i za 53 obitelji za koje se svakodnevno kuha 87 topla obroka u Caritasovoj pučkoj kuhinji), a i ostalim potrebitima u Kninu koji ne dobivaju redovnu Caritasovu pomoć.
Iskreno i od srca zahvaljujem dobročiniteljima: Župi sv. Ilije proroka iz Metkovića, obitelji Živke Cvek i Jasenska d.o.o iz Opuzena i Zoranu Živkoviću iz Čenića na vrijednim donacijama bez čije pomoći ne bismo mogli pomoći našu braću i sestre u potrebi.
Neka njima i svim našim dobročiniteljima Gospodin po zagovoru sv. Ante i Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta podari obilje svoje ljubavi i milosrđa.

Obavijesti

• Ponedjeljak, 25. ožujka 2019.- svetkovina je Navještenja Gospodinova - Blagovijest
    • Svete mise su:
    - 7 h u crkvi sv. Ante
    - u 9,30 i 18 h u Gospinoj crkvi
    • 19,30 h u Gosponij crkvi susret je glumaca "Muke"
  • Utorak, 26. ožujka 2019.
    • 18 h u Gospinoj crkvi, poslije mise pobožnost "Trinaest utoraka sv. Anti"
  • Četvrtak, 28. ožujka 2019.
    • Četvrtkom je Euharistijsko klanjanje iza večernje svete mise, posebno ga preporučamo u Korizmi
  • Petak, 29. ožujka 2019. - Četvrti korizmeni petak
    • 17,15 h - pobožnost križnog puta, a poslije misa u Gospinoj crkvi
  • Subota, 30. ožujka 2019.
    • 10 h - susret ministranata u samostanskoj dvorani
    • 11 h - u Gospinoj crkvi je pjevanje za dječiji zbor
    • 19 h - u općinskoj vjećnici u Kistanjama upriličit će se predstavljanje knjige o bl. Alojziju Stepincu „Viktor, kardinalova pobjeda“, autora Marlona Macanovića.

• 31. ožujka 2019.- Večernje svete mise
    • Od nedjelje, 31. ožujka 2019. večernje svete mise slavimo u 19 sati
  • 6. ožujka do 14. travnja 2019.- „40 dana za život“
    • Korizmena kampanja molitvene incijative „40 dana za život“ počinje 6. ožujka i traje do 14. travnja u Kninu. Uključite se u molitve i svojom prisutnošću svaki dan od 8 do 15 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos".
  • 6. do 10. svibnja 2019.- Zaručnički tečaj
    • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 6. do 10. svibnja 2019., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20 h
  • Hrvatska katolička mreža
    • Počela je s radom Hrvatska katolička mreža, vjerski portal koji možete pratiti na stranici www.hkm.hr