Caritas podijelio 8,5 t raznog povrća

Caritas župe sv. Ante Knin je tijekom mjeseca lipnja podijelio skoro 8,5 t raznog svježeg povrća (tikvice, krastavci, paprike, mladi kupus, krumpir i rajčice).
Povrće je podijeljeno korisnicima karitativne pomoći za koje se skrbi naš Caritas (735 obitelji sa preko 2010 članova i za 53 obitelji za koje se svakodnevno kuha 87 topla obroka u Caritasovoj pučkoj kuhinji), a i ostalim potrebitima u Kninu koji ne dobivaju redovnu Caritasovu pomoć.
Iskreno i od srca zahvaljujem dobročiniteljima: Župi sv. Ilije proroka iz Metkovića, obitelji Živke Cvek i Jasenska d.o.o iz Opuzena i Zoranu Živkoviću iz Čenića na vrijednim donacijama bez čije pomoći ne bismo mogli pomoći našu braću i sestre u potrebi.
Neka njima i svim našim dobročiniteljima Gospodin po zagovoru sv. Ante i Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta podari obilje svoje ljubavi i milosrđa.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.