"Uskrsna karitativna lutrija"
izvlačenje dobitnika

U 12 sati, 6. travnja 2015. u samostanskoj dvorani održano je javno izvlačenje „Uskrsne karitativne lutrije“ koju je oraginzirala župa, a sav prihod od prodaje srećki u iznoso od 15.010,00 kn uplaćen je kninskom Caritasu.
Hvala svima.
Popis dobitnika:
1. KATARINA KREKOVIĆ - LASERSKO IZBJELJIVANJE ZUBI - ORDINACIJA DENTALNE MEDICINE LUBINA(1.500,00 KUNA)
2. IVANKA ZRNIĆ - POKLON BON 700 KN - T.O. ˝ANTONIJA˝
3. SANJA MARJANOVIĆ- POKLON BON 500 KN - DIM DRVAR- VL. MARINKO TOKMAKČIJA
4. IVICA BARIŠIĆ - POKLON PAKET 300 KN - PAPIRNICA MALENICA
5. ANDRIJA VELIĆ- POKLON PAKET 300 KN - NARODNE NOVINE
6. IVICA BOŠNJAK - POKLON BON MIN 200 KN - HKD NAPREDAK
7. SANDRA ČURIĆ - 4 VEČERE - U.O. TRI LOVCA
8. ŠUTRA - POKLON BON 200 KN - ELEKTRO PENAVA
9. ANTONIJA MIJATOVIĆ- POKLON BON ILI NAKIT - ZLATARNA JOSIP
10. MATEA LOZANČIĆ - 1 MUSKO I 1 ŽENSKO SISANJE I FENIRANJE - FRIZERSKI SALON ˝NINA˝
11. KAROLINA BEBEK- 1 MUSKO I 1 ŽENSKO SISANJE I FENIRANJE - FRIZERSKI SALON ˝KO TE ŠIŠA˝
12. INES MARETIĆ - POKLON PAKET 2 KOM - TROGOVAČKI OBRT ˝M˝ - VL. IVAN MIJATOVIĆ
13. ZVJEZDANA KULJANAC - VEČERA ZA 2 OSOBE - U.O ˝ESMERALDA˝
14. ROWENA PAIĆ - 2 JUMBO PIZZE - PIZZERIA TENEN
15.ĐURO CINDRIĆ - UMJETNICKE SLIKE ULJE NA PLATNU 3-4 KOMADA - NADA HRŽIĆ
16. LUKA ŠĆURIC STAPIĆ - 2 KOMPLETA UNIKATNI RUČNI RAD NAKITA - NADA HRŽIĆ
17. KATARINA MARIĆ - LIKOVNA RADIONICA ZA 2 DJECE - KUD KRALJ ZVONIMIR
18. VEDRAN ČURČIĆ - LIKOVNA RADIONICA ZA 2 DJECE - KUD KRALJ ZVONIMIR
19. ANDREA ČURČIĆ - LIKOVNA RADIONICA ZA ODRASLU OSOBU 2 BONA - KUD KRALJ ZVONIMIR
20. FRANE MARIN - ŠKOLA TANGA ZA 2 OSOBE - KUD KRALJ ZVONIMIR
21. DUJE - SLIKE NA PLATNU 5-6 KOMADA - KUD KRALJ ZVONIMIR
22. KATARINA KESER - TEČAJ ZA 3 OSOBE - KARATE KLUB
23. MIROSLAV ZORIĆ - TEČAJ ZA 2 OSOBE - KARATE KLUB
24. LIDIJA ĆURKO - 1 MUŠKO I JEDNO ŽENSKO ŠIŠANJE - FRIZERSKI SALON ˝SILVIJA˝
25. SILVANA DUJMOVIĆ - POKLON BON 200 KN - UPRAVITELJ KNIN
26. JOSIPA AJDUK - POKLON PAKET KNJIGA - NARODNA KNJIŽNICA

• Nedjelja, 2. prosinca 2018.
    • 17 h - u Gospinoj crkvi započinje adventska duhovna obnova za našu župu i traje do srijede, 5. prosinca. Voditelj je fra Josip Repeša
  • Ponedjeljak, 3. prosinca 2018.
    • 6 h - od danas mise zornice su u Gospinoj crkvi
    • 19,30 h - u dvorani samostana susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
  • Subota, 8. prosinca 2018.- svetkovina Bezgrješno Začeće Blažene Djevice Marije
    • 6, 9,30 i 18 h - svete mise u Gospinoj crkvi
    • 11 h - pjevanje za dječji zbor. Potaknite djecu da se uključe u zbor

• Blagoslov obitelji
    • U ponedjeljak, 3. prosinca, započinje blagoslov obitelji. Pozivamo sve one koji su promjenili adresu boravka da nam na vrijeme dostave točne podatke, to možete učiniti iza misa ili u župnom uredu. Ulice i brojevi za blagoslov bit će objavljivani na župnoj internet-stranici, Radiju Knin u 8.45 sati i misama zornicama za taj dan.
  • Duhovni probram u Adventu
    • Najavljujemo bogati duhovni program u adventu koji će se održavati u Gospinoj crkvi svake adventske subote, o svemu možete više vidjeti na plakatima na ulazu u crkvu.
  • Vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike
    • Kroz vrijeme Došašća kao i za vrijeme božićnih praznika nema susreta prvopričesnika i krizmanika.
  • Kateheze za mlade i odrasle
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta održavaju se utorkom i petkom u dvorani Gospine crkve poslije večernje svete mise. Dođite i poslušajte!
  • Katolički kalendari za 2019.
    • U župnom uredu i/li sakristiji možete kupiti katoličke kalendare za 2019. godinu.
  • Repeticija iz razredne nastave
    • Kninski franjevci organiziraju besplatno održavanje repeticija iz razredne nastave, hrvatskog, engleskog i matematike u samostanu sv. Ante. Repeticije se održavaju subotom u samostanskoj dvorani.
  • Likovne radionice za djecu i odrasle
    • Kninski franjevci organiziraju besplatno likovne radionice za djecu i odrasle svake srijede u dvorani Gospine crkve. Radionice se održavaju srijedom u 16 h za odrasle i u 17,30 h za djecu.

CARITAS