"Uskrsna karitativna lutrija"
izvlačenje dobitnika

U 12 sati, 6. travnja 2015. u samostanskoj dvorani održano je javno izvlačenje „Uskrsne karitativne lutrije“ koju je oraginzirala župa, a sav prihod od prodaje srećki u iznoso od 15.010,00 kn uplaćen je kninskom Caritasu.
Hvala svima.
Popis dobitnika:
1. KATARINA KREKOVIĆ - LASERSKO IZBJELJIVANJE ZUBI - ORDINACIJA DENTALNE MEDICINE LUBINA(1.500,00 KUNA)
2. IVANKA ZRNIĆ - POKLON BON 700 KN - T.O. ˝ANTONIJA˝
3. SANJA MARJANOVIĆ- POKLON BON 500 KN - DIM DRVAR- VL. MARINKO TOKMAKČIJA
4. IVICA BARIŠIĆ - POKLON PAKET 300 KN - PAPIRNICA MALENICA
5. ANDRIJA VELIĆ- POKLON PAKET 300 KN - NARODNE NOVINE
6. IVICA BOŠNJAK - POKLON BON MIN 200 KN - HKD NAPREDAK
7. SANDRA ČURIĆ - 4 VEČERE - U.O. TRI LOVCA
8. ŠUTRA - POKLON BON 200 KN - ELEKTRO PENAVA
9. ANTONIJA MIJATOVIĆ- POKLON BON ILI NAKIT - ZLATARNA JOSIP
10. MATEA LOZANČIĆ - 1 MUSKO I 1 ŽENSKO SISANJE I FENIRANJE - FRIZERSKI SALON ˝NINA˝
11. KAROLINA BEBEK- 1 MUSKO I 1 ŽENSKO SISANJE I FENIRANJE - FRIZERSKI SALON ˝KO TE ŠIŠA˝
12. INES MARETIĆ - POKLON PAKET 2 KOM - TROGOVAČKI OBRT ˝M˝ - VL. IVAN MIJATOVIĆ
13. ZVJEZDANA KULJANAC - VEČERA ZA 2 OSOBE - U.O ˝ESMERALDA˝
14. ROWENA PAIĆ - 2 JUMBO PIZZE - PIZZERIA TENEN
15.ĐURO CINDRIĆ - UMJETNICKE SLIKE ULJE NA PLATNU 3-4 KOMADA - NADA HRŽIĆ
16. LUKA ŠĆURIC STAPIĆ - 2 KOMPLETA UNIKATNI RUČNI RAD NAKITA - NADA HRŽIĆ
17. KATARINA MARIĆ - LIKOVNA RADIONICA ZA 2 DJECE - KUD KRALJ ZVONIMIR
18. VEDRAN ČURČIĆ - LIKOVNA RADIONICA ZA 2 DJECE - KUD KRALJ ZVONIMIR
19. ANDREA ČURČIĆ - LIKOVNA RADIONICA ZA ODRASLU OSOBU 2 BONA - KUD KRALJ ZVONIMIR
20. FRANE MARIN - ŠKOLA TANGA ZA 2 OSOBE - KUD KRALJ ZVONIMIR
21. DUJE - SLIKE NA PLATNU 5-6 KOMADA - KUD KRALJ ZVONIMIR
22. KATARINA KESER - TEČAJ ZA 3 OSOBE - KARATE KLUB
23. MIROSLAV ZORIĆ - TEČAJ ZA 2 OSOBE - KARATE KLUB
24. LIDIJA ĆURKO - 1 MUŠKO I JEDNO ŽENSKO ŠIŠANJE - FRIZERSKI SALON ˝SILVIJA˝
25. SILVANA DUJMOVIĆ - POKLON BON 200 KN - UPRAVITELJ KNIN
26. JOSIPA AJDUK - POKLON PAKET KNJIGA - NARODNA KNJIŽNICA

• Ponedjeljak, 15. listopada 2018.
      • 20 h - u dvorani samostan sv. Ante susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
    • Četvrtak, 18. listopada 2018.- blagdan je sv. Luke, evanđelista
      • Vjeronauk za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
      - 10 h - ujutro
      - 16 h - poslijepodne
    • Petak, 19. listopada 2018.
      • Vjeronauk za krizmanike u Gospinoj crkvi
      - 10 h - ujutro
      - 15 h - poslijepodne
    • Subota, 20. listopada 2018.
      • 10 h - u Gospinoj crkvi je susret ministranata
      • 11 h - pjevanje za dječji zbor. Potaknite djecu da se uključe u zbor
      • 20 h - U dvorani Doma HV-a u sklopu inicijative „40 dana za život“ biti će prikazan dokumentarni film 40 dana za život

• Zaručnički tečaj
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 22. do 26. listopada 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20 h. Prijavit se možete svećeniku poslije svete mise ili na prvi dan predavanja. Sudjelovanje je obavezno, stoga uredite svoje obveze tako da možete pratiti sva predavanja.
    • Hodočašće u Krašić i Zagreb, 27. listopada 2018.
      • U povodu dvadesete godišnjice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca župa organizira hodočašće u Krašić i Zagreb 27. listopada 2018. Polazak je u 5 h ispred Gospine crkve. Cijena puta je 200 kn po osobi.
    • „40 dana za život“
      • Jesenska kampanja molitvene incijative „40 dana za život“ započela je 26. rujna i traje do 4. studenog u Kninu.
      U sklopu inicijative 20. listopada biti će prikazan dokumentarni film 40 dana za život u 20 sati u dvorani Doma HV-a, a 22. listopada promotivni autobus incijative dolazi sa slikom Milosrdnog Isusa.
      Uključite se u molitve i svojom prisutnošću svaki dan od 8 do 15 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos".
    • Repeticija iz razredne nastave
      • Kninski franjevci organiziraju besplatno održavanje repeticija iz razredne nastave, hrvatskog, engleskog i matematike u samostanu sv. Ante. Repeticije se održavaju subotom u samostanskoj dvorani.
    • Likovne radionice za djecu i odrasle
      • Kninski franjevci organiziraju besplatno likovne radionice za djecu i odrasle svake srijede u dvorani Gospine crkve. Radionice se održavaju srijedom u 16 h za odrasle i u 17,30 h za djecu.
    • Povijesna postrojba kralja Dmitra Zvonimira
      • Povijesna postrojba kralja Dmitra Zvonimira vrši upise u sekcije:
      - Kazalište Pinokio - djeca do 15 godina
      - Mali vitezovi - djeca do 15 godina
      - Vitezovi kralja Zvonimira - za starije od 15 godina
      Učlaniti se možete ponedjeljkom i srijedom od 19 sati u dvorani Gospine crkve ili nedjeljom iza večernje mise.