Cvjetnica u Kninu
20. ožujka 2016.

Na Cvjetnicu svečano misno slavlje, koje je započelo u 9.30 sati, predvodio je gvardijan samostana fra Marko Duran.
Nedjelja muke Gospodnje ili Cvjetnica početak je Velikog tjedna. Euharistijska slavlja u Kninu slavljena su u crkvama Sv. Ante Padovanskoga i Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta, te u Biskupiji. Prije početka misa svećenici su blagoslovili grančice, koje će vjernici nositi u svoje obitelji i domove.
Na župnoj misi koju je predvodio gvardijan i župnik fra Marko Duran pjevan je Izvještaj o muci Isusa Krista po Luki

• Blagoslov obitelji

• Pozivamo sve one koji su promjenili adresu boravka da nam na vrijeme dostave točne podatke, to možete učiniti iza misa ili u župnom uredu.
    Ulice i brojevi za blagoslov bit će objavljivani na župnoj internet-stranici, Radiju Knin u 8.45 sati i misama zornicama za taj dan.
    Prosinac 2017.
    Ut
    Sr
    Če
    Pe
    Su

• Nedjelja, 10. prosinca 2017.
      • 20 h - Susret glumaca Muke biti će u samostanskoj dvorani
    • Petak, 15. prosinca 2017.
      • 18 h - započinje devetnica Božiću u Gospinoj crkvi
    • Subota, 16. prosinca 2017.
      • 18 h - Paljenje treće adventske svijeće, sveta misa, nakon svete mise biti će koncert duhovne glazbe.

• Pohod bolesnika
      • Svećenici će u susret Božiću pohoditi bolesne, stare i nemoćne u našoj župi. Molimo sve obitelji koje imaju bolesne,stare i nemoćne da nam se jave u župni ured ili svećeniku poslije svete mise.
    • Mise zornice
      • 6 h - Mise zornice su u Gospinoj crkvi od ponedjeljka 4. prosinca.
    • Advent u Gospino crkvi
      • Nastavlja se bogati duhovni program u adventu koji se održava u Gospinoj crkvi svake adventske subote, o svemu možete više vidjeti na plakatima na ulazu u crkvu ili OVDJE
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.
    • Katolički kalendar 2018.
      • U župnom uredu i/li sakristiji možete kupiti katoličke kalendare za 2018. godinu