Frama: Primanja i obećanja

Članovi mjesnog bratstva Franjevačke mladeži Knin imali su primanja i obećanja u subotu, 25. siječnja 2014. Euharistijskim slavljem u crkvi GVHKZ-a predsjedao je fra Šimun Markulin, a koncelebrirali su fra Ivan Lukač, fra Perica Maslać (Šibenik) i fra Božo Mandarić (Gračac).

U mjesno bratstvo Franjevačke mladeži primljeno je 10 framaša, a 11 ih je dalo obećanja na godinu dana. Obred primanja i obećanja predvodili su Ante Bračić, predsjednik Frame Knin, i fra Ivan, mjesni duhovni asistent. Liturgijsko pjevanje animirao je Frama band. Osim domaćina, na slavlju je sudjelovalo i 30-ak framaša iz šibenske župe Gospa van Grada i iz Gračaca.

Nakon euharistijskog slavlja, domaćini i njihovi gosti imali su domjenak u dvorani samostana Sv. Ante Padovanskog. Neizostavna je bila i pjesma uz harmoniku i gitare.

Za primanja i obećanja članovi Frame neposredno su se pripravili duhovnom obnovom, koja je bila 24. siječnja (petak).