XVII. redovna i
VII. izborna nacionalna skupština Frame

U Samoboru (Taboru) od 10. – 12. listopada 2014. godine održana je XVII. Redovna i VII. Izborna nacionalna skupština Frame (Franjevačke mladeži). Okupili su se predstavnici pet područnih bratstava Frame: Splitsko – dubrovačkog, Zadarsko – šibenskog, Primorsko – istarskog, Zagrebačkog i Osječkoj područja.
Na redovnoj nacionalnoj skupštini predstavnici nacionalnog bratstva Frame iznijeli su izvještaje svoje službe u protekle dvije godine. Osim toga raspravljalo se o Nacionalnom seminaru za voditelje formacije i odgovorne u bratstvima Frame koji će se održati u Rijeci - Trsat, priznavanju pravne osobnosti Frame, nacionalnom susretu Frame koji će se organizirati ove godine u Čakovcu i mnogim drugim temama koje su aktualne u životima svakog područnog bratstva. Svaki dan bio je ispunjen od jutra do navečer. Redovna skupština je bila radna, ali svaki dan je bilo prilike kroz sv. Misu zahvaliti Bogu što nam pomaže i vodi nas.
U subotu 11. listopada na VII. Izbornoj nacionalnoj skupštini izabrani su novi vijećnici koji će voditi nacionalno bratstvo Frame sljedeće dvije godine:
• Predsjednica: Marta Radoš (Frama Zagreb – Kaptol)
• Potpredsjednik: Antonio Stanešić (Frama Zagreb – Siget)
• Voditelj formacije: Antonio Šarin (Frama Rijeka – Trsat)
• Tajnica: Antonija Meštrović (Frama Zagreb – Kaptol)
• Blagajnica: Marta Klemenčić (Frama Varaždin)
Ivana Vinac

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.