VI. izborna skupština Frame

Dana 22. studenog 2014. godine u 14 sati u župi sv. Petra na Vidicima u Šibeniku okupili su se predstavnici mjesnih bratstava Zadarsko-šibenskog područnog bratstva Frame zajedno sa svojim duhovnim asistentima (s. Ritom, fra Ivanom Lukačem, fra Ivanom Penavom ifra Pericom Maslaćem) na VI. izbornoj skupštini. Skupštinom je predsjedao Antonio Šarin, nacionalni voditelj formacije. Od strane nacionalnog vijeća prisustovali su: fra Ivica Vrbić, nacionalni duhovni asistent, Antonija Meštrović, nacionalna tajnica te Marta Klemenčić, nacionalna blagajnica.
Izborna skupština započela je duhovnim nagovorom fra Ivice Vrbića. Nakon toga uslijedilo je pojašnjavanje pojedinih službi te glasanje.
Predstavnici mjesnih bratstava izabrali su sljedeće osobe koje će predstavljati Zadarsko-šibensko područno bratstvo Frame kroz iduće dvije godine:
1. Ivana Vinac, predsjednica
2. Andrea Pecollaj, potpredsjednica
3. Paško Zoričić, voditelj formacije
4. Josipa Slavica, tajnica
5. Mate Marić, blagajnik.
Nakon završetka sastali su se predstavnici prošlog vijeća s novoizabranim vjećnicima. Susret je služio kao kratko upućivanje novog vijeća u službe te ohrabrenje u daljnjem radu. Skupština je završila Božjim blagoslovom.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.