VI. izborna skupština Frame

Dana 22. studenog 2014. godine u 14 sati u župi sv. Petra na Vidicima u Šibeniku okupili su se predstavnici mjesnih bratstava Zadarsko-šibenskog područnog bratstva Frame zajedno sa svojim duhovnim asistentima (s. Ritom, fra Ivanom Lukačem, fra Ivanom Penavom ifra Pericom Maslaćem) na VI. izbornoj skupštini. Skupštinom je predsjedao Antonio Šarin, nacionalni voditelj formacije. Od strane nacionalnog vijeća prisustovali su: fra Ivica Vrbić, nacionalni duhovni asistent, Antonija Meštrović, nacionalna tajnica te Marta Klemenčić, nacionalna blagajnica.
Izborna skupština započela je duhovnim nagovorom fra Ivice Vrbića. Nakon toga uslijedilo je pojašnjavanje pojedinih službi te glasanje.
Predstavnici mjesnih bratstava izabrali su sljedeće osobe koje će predstavljati Zadarsko-šibensko područno bratstvo Frame kroz iduće dvije godine:
1. Ivana Vinac, predsjednica
2. Andrea Pecollaj, potpredsjednica
3. Paško Zoričić, voditelj formacije
4. Josipa Slavica, tajnica
5. Mate Marić, blagajnik.
Nakon završetka sastali su se predstavnici prošlog vijeća s novoizabranim vjećnicima. Susret je služio kao kratko upućivanje novog vijeća u službe te ohrabrenje u daljnjem radu. Skupština je završila Božjim blagoslovom.

• Nedjelja, 10. veljače 2019.
    • nakon svetih misa skupljat ćemo priloge za grijanje Gospine crkve
    • 18 h - na misi biti će primanja i obećanja Frame
    • 19,30 h - Susret glumaca Muke u samostanskoj dvorani
  • Ponedjeljak, 11. veljače 2019.
    • 19,30 h u samostanskoj dvorani susret je Frame
  • Četvrtak, 14. veljače 2019.
    • župni vjeronauk za prvopričesnike u Gospinoj crkvi prema rasporedu.
  • Petak, 15. veljače 2019.
    • župni vjeronauk za krizmanike u dvorani Gospine crkve prema rasporedu.
  • Subota, 16. veljače 2019.
    • 10 h - susret ministranata u samostanskoj dvorani
    • 11 h - u Gospinoj crkvi je pjevanje za dječiji zbor