VI. izborna skupština Frame

Dana 22. studenog 2014. godine u 14 sati u župi sv. Petra na Vidicima u Šibeniku okupili su se predstavnici mjesnih bratstava Zadarsko-šibenskog područnog bratstva Frame zajedno sa svojim duhovnim asistentima (s. Ritom, fra Ivanom Lukačem, fra Ivanom Penavom ifra Pericom Maslaćem) na VI. izbornoj skupštini. Skupštinom je predsjedao Antonio Šarin, nacionalni voditelj formacije. Od strane nacionalnog vijeća prisustovali su: fra Ivica Vrbić, nacionalni duhovni asistent, Antonija Meštrović, nacionalna tajnica te Marta Klemenčić, nacionalna blagajnica.
Izborna skupština započela je duhovnim nagovorom fra Ivice Vrbića. Nakon toga uslijedilo je pojašnjavanje pojedinih službi te glasanje.
Predstavnici mjesnih bratstava izabrali su sljedeće osobe koje će predstavljati Zadarsko-šibensko područno bratstvo Frame kroz iduće dvije godine:
1. Ivana Vinac, predsjednica
2. Andrea Pecollaj, potpredsjednica
3. Paško Zoričić, voditelj formacije
4. Josipa Slavica, tajnica
5. Mate Marić, blagajnik.
Nakon završetka sastali su se predstavnici prošlog vijeća s novoizabranim vjećnicima. Susret je služio kao kratko upućivanje novog vijeća u službe te ohrabrenje u daljnjem radu. Skupština je završila Božjim blagoslovom.

• Blagoslov obitelji

• Blagoslov obitelji nastavljamo u utorak. Obitelji koje nismo zatekli u blagoslovu mogu se naknadno javiti u župni ured ili svećeniku poslije mise.
    Ulice i brojevi za blagoslov bit će objavljivani na župnoj internet-stranici i Radio Knin u 8.45 sati
    Prosinac 2017.
    Ut
    Sr
    Če
    Pe
    Su

• Nedjelja, 24. prosinca 2017. - Badnja večer
      • 24 h - Misa polnoćka u Gospinoj crkvi.
      • Neće biti mise u 18 sati
    • Ponedjeljak, 25. prosinca 2017. - BOŽIĆ
      • Svete mise:
      8 h - u crkvi sv. Ante
      9,30; 11 i 18 h - u Gospinoj crkvi
      10 h - u Biskupiji
      11,30 h - u Kosovu
    • Utorak, 26. prosinca 2017.- sv. Stjepan
      • Svete mise:
      8 h - u crkvi sv. Ante
      9,30 i 18 h - u Gospinoj crkvi
      10 h - u Biskupiji
    • Srijeda, 27. prosinca 2017.- sv. Ivan
      • Svete mise su kao radnim danom
    • Četvrtak, 28. prosinca 2017.- Nevina dječica
      • Svete mise su kao radnim danom
    • Nedjelja, 31. prosinca 2017.
      • 23 - 0,30 h - u Gospinoj crkvi biti će Klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom Sakramentu u znak zahvale Bogu za proteklu 2017. i početak 2018. godine.

• Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.
    • Katolički kalendar 2018.
      • U župnom uredu i/li sakristiji možete kupiti katoličke kalendare za 2018. godinu