Blagoslov novih crkvenih zvona

Ispred nove crkve Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta 29.10.2014. godine u 14 h održan je svečani blagoslov novih crkvenih zvona. Četri nova zvona na novoj Gospinoj crkvi blagoslovio je gvardijan fra Marko Duran uz nazočnost fra Josipa Grgića, fra Ivana Šimunca, fra Ivana Lukača, gradonačelnice grada Knina Josipe Rimac i voditelja radova ing. Ivana Topića.
Sva zvona su livena u poznatoj ljevaonici zvona „De Poli“ iz Vittorio Veneto u blizini Venecije. Ova ljevaonica djeluje bez prekida od 1453. godine.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.