Klanjanje Isusu
u Presvetom Oltarskom Sakramentu!

Klanjati se znači reći Isusu: “Isuse, ja sam tvoj i slijedim te u svom životu; ne bih želio izgubiti to prijateljstvo, to zajedništvo s Tobom.” Također bi se moglo reći da je klanjanje u svojoj biti zagrljaj s Isusom, u kojemu kažemo: “Tvoj sam i molim Te budi i Ti uvijek sa mnom”, poučava nas molitvi papa Benedikt.
Klanjanje Isusu u Presvetom Oltarskom Sakramentu je svakog utorka i četvrtka poslije večernje svete mise!

• Utorak, 17. travnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati
    • Četvrtak, 19. travnja 2018.
      • 12,30 h - župni vjeronauk za sve prvopričesnike je u Gospinoj crkvi
    • Petak, 20. travnja 2018.
      • Župni vjeronauk za krizmanike je prema rasporedu
    • Subota, 21. travnja 2018.
      • 10 sati - susret je ministranata u dvorani Gospine crkve
      • 11 sati - probe su dječjeg zbora Gospinoj crkvi
      • 12 sati - roditelji prvopričesnika imaju roditeljski sastanak s fra Mariom u Gospinoj crkvi
      • 15 sati - zajednički susret je prvopričesnika i krizmanika u Gospinoj crkvi

• Zaručnički tečaj - 23. do 27. travnja 2018.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 23. do 27. travnja 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20,00 sati.