Kolekta za dovršetak i uređenje crkve Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta u Kninu

Biskupi Hrvatske biskupske konferencije donijeli su odluku na 48. plenarnom zasjedanju u svibnju ove godine da se u nedjelju 14. rujna u svim nad/biskupijama po župama i crkvama provede kolekta za dovršetak i uređenje crkve Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta u Kninu.
Crkva u Kninu je zavjetna i djelo je cijelog hrvatskog naroda.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.