Prikupljeno 16, 565 kn

Od prodaje uskrsne karitativne lutrije prikupljeno je 16, 565 kn, koje su uplaćene kninskom Caritasu. Srećke su prodavane od 15. ožujka do 15. travnja. Fra Šimun Markulin je u srijedu, 16. travnja 2014., uime organizatora predao prikupljeni iznos, kojeg su primili gosp. Miroslav Petričević i gosp. Zrinko Dreno. Oni će novcem platiti 500 uskrsnih poklon-paketa, koji se dijele korisnicima Caritasa. Ovim putem još jednom zahvaljujemo sponzorima nagrada, kao i pojedincima koji su sudjelovali u prodaji srećki. Također, zahvala svim dobrim ljudima koji su kupnjom srećki podržali akciju u organizaciji Župe sv. Ante Padovanskog - Knin.

Dobitnici "Uskrsne karitativne lutrije"

U ponedjeljak, 21. travnja 2014., održano je javno izvlačenje dobitnika lutrije. Izvlačenje je prenošeno uživo, a možete pogledati snimku i fotografije. Dobitnici i nagrade:

1. Mara Pervan - 2, 000 kn

2. Rafael Jurko - Ordinacija den. medicine "Lubina": poklon bon 500 kn

3. Predrag Matas - Grad Skradin: poklon bon 500 kn

4. Marija Rajić - Caffe bar "Black and white": poklon bon 500 kn

5. Zora Zadro - Umjetničke slike (N. Hržić)

6. Nikola Kotaraš - Umjetničke slike (N. Hržić)

7. Klaudija Mišković - KUD Kralj Zvonimir: vezeni motivi

29. Dragan Stanić - Iločki podrumi (M. Bašić): dvije butelje vina

30. Venancija Džimbeg - Frizerski salon Silvia: dva muška šišanja

Više fotografija na Facebook stranici

• Utorak, 31. srpnja 2018.
      • Marijanski zavjet za Domovinu u našu Župu doći će 31. srpnja u popodnevnim satima. Sutra ujutro, 1. kolovoza kreće prema Drnišu. Tko želi može se pridružiti hodočašću.
      Polazak je ispred Gospine crkve. Molimo obitelji koje su voljne primiti hodočasnike da se jave u Župni ured ili svećeniku poslije mise.

• Subota, 4. kolovoza 2018. -
      • 19 sati – svečana proslava Dana posvete crkve Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavejta
    • Nedjelja, 5. kolvoza 2018.
      • U Kninu će se održati središnja proslava Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja te 23. obljetnica vojno-redarstvene operacije „Oluja“.
      Vojni ordinarijat u Republici Hrvatskoj istoga dana proslavit će i blagdan svoje nebeske zaštitnice Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta.
      • 11,30 sati - svečana koncelebrirana sveta misu za Domovinu, u Gospinoj crkvi, predvodi šibenski biskup msgr. Tomislav Rogić u zajedništvu s vojnim ordinarijem u RH msgr. Jurom Bogdanom koji će održati homiliju.
      Na kraju mise blagoslovit ćemo privjeske za aute na čast sv. Kristofora, a priloge ćemo skupljati za misje

• Devetnica za hrvatski narod i za Domovinu Hrvatsku
      •Devetnica za hrvatski narod i za Domovinu Hrvatsku započela je 27. srpnja i traje do Dana posvete Gospine crkve 4. kolovoza i Dana Domovinske zahvalnosti 5. kolovoza 2018. godine.
    • Festival duhovne glazbe "Salve Regina"
      •Treći festival duhovne glazbe u Kninu „Salve Regina“ bio je u subotu 28. srpnja 2017. u 20.30 sat ispred Gospinee crkve. Hvala svima koji su na bilo koji način pomogli da se koncert izvede.
    • Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi