Ministar Šustar obišao Gospinu crkvu
1. travnja 2016.

Ministar znanosti, obrazovanja i športa Predrag Šustar je u svom dvodnevnom posjetu Kninu, 1. travnja 2016. obišao crkvu Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta gdje su ga dočakali fra Marko Duran, gvardijan i župnik i fra Ivan Lukač, samostanski vikar.
Ministru su dočekli i Nikola Blažević, kninski gradonačelnik, saborska zastupnica Josipa Rimac i donedavna kninska gradonačelnica u tri mandata, zamjenik gradonačelnika Slaven Ivić i Tomislav Vrdoljak, šibensko-kninski dožupan. Ministar je obišao i kninske osnovne i srednje škole.
Prvog dana posjeta, 31. ožujka 2016., ministar je posjetio Veleučilište Marka Marulića, studentski dom u izgradnji s novim prostorom gradske knjižnice te buduće inovacijsko središte. Dočekali su ga gradonačelnik Nikola Blažević za suradnicima, saborska zastupnica Josipa Rimac, predsjednik Gradskog vijeća Marinko Tokmakčija, Goran Pauk, šibensko-kninski župan i v.d. dekanica kninskog Veleučilišta Lovorka Blažević.

• Blagoslov obitelji

• Pozivamo sve one koji su promjenili adresu boravka da nam na vrijeme dostave točne podatke, to možete učiniti iza misa ili u župnom uredu.
    Ulice i brojevi za blagoslov bit će objavljivani na župnoj internet-stranici, Radiju Knin u 8.45 sati i misama zornicama za taj dan.
    Prosinac 2017.
    Ut
    Sr
    Če
    Pe
    Su

• Nedjelja, 10. prosinca 2017.
      • 20 h - Susret glumaca Muke biti će u samostanskoj dvorani
    • Petak, 15. prosinca 2017.
      • 18 h - započinje devetnica Božiću u Gospinoj crkvi
    • Subota, 16. prosinca 2017.
      • 18 h - Paljenje treće adventske svijeće, sveta misa, nakon svete mise biti će koncert duhovne glazbe.

• Pohod bolesnika
      • Svećenici će u susret Božiću pohoditi bolesne, stare i nemoćne u našoj župi. Molimo sve obitelji koje imaju bolesne,stare i nemoćne da nam se jave u župni ured ili svećeniku poslije svete mise.
    • Mise zornice
      • 6 h - Mise zornice su u Gospinoj crkvi od ponedjeljka 4. prosinca.
    • Advent u Gospino crkvi
      • Nastavlja se bogati duhovni program u adventu koji se održava u Gospinoj crkvi svake adventske subote, o svemu možete više vidjeti na plakatima na ulazu u crkvu ili OVDJE
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.
    • Katolički kalendar 2018.
      • U župnom uredu i/li sakristiji možete kupiti katoličke kalendare za 2018. godinu