Biskupija: Svetkovina GVHKZ-a
12. i 13. rujna 2014.

• U petak 12. rujna, vojno hodočašće u Biskupiju. Polazak je iz Knina u 8,30 h. Sveta misa je po dolasku u Biskupiju.
  • Istoga dana hodočašće i bdijenje mladih u Biskupiji u 20 h. Polazak je u 17 h ispred crkve GVHKZ. Pozivamo sve mlade da se priključe procesiji. Bdijenje vodi don Ante Žderić, župni vikar u Makarskoj.
  • U subotu 13. rujna nacionalno je hodočašće u svetište Svete Marije u Biskupiji. Procesiju i svečano euharistijsko slavlje u 10,30 h predvodit će šibenski biskup mons. Ante Ivas.
    Samostan sv. Ante organizira besplatan prijevoz vjernika autobusom. Autobus Čazmatransa kreće s autobusnog kolodvora ujutro u 8 i 9,30 h, sa stajanjem ispred crkve Gospe Velikoga Hrvatskog Zavjeta. Poslije mise autobusi će hodočasnike vratiti u Knin. Prijevoz je besplatan.

Obavijesti

• Ponedjeljak, 25. ožujka 2019.- svetkovina je Navještenja Gospodinova - Blagovijest
      • Svete mise su:
      - 7 h u crkvi sv. Ante
      - u 9,30 i 18 h u Gospinoj crkvi
      • 19,30 h u Gosponij crkvi susret je glumaca "Muke"
    • Utorak, 26. ožujka 2019.
      • 18 h u Gospinoj crkvi, poslije mise pobožnost "Trinaest utoraka sv. Anti"
    • Četvrtak, 28. ožujka 2019.
      • Četvrtkom je Euharistijsko klanjanje iza večernje svete mise, posebno ga preporučamo u Korizmi
    • Petak, 29. ožujka 2019. - Četvrti korizmeni petak
      • 17,15 h - pobožnost križnog puta, a poslije misa u Gospinoj crkvi
    • Subota, 30. ožujka 2019.
      • 10 h - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 h - u Gospinoj crkvi je pjevanje za dječiji zbor
      • 19 h - u općinskoj vjećnici u Kistanjama upriličit će se predstavljanje knjige o bl. Alojziju Stepincu „Viktor, kardinalova pobjeda“, autora Marlona Macanovića.

• 31. ožujka 2019.- Večernje svete mise
      • Od nedjelje, 31. ožujka 2019. večernje svete mise slavimo u 19 sati
    • 6. ožujka do 14. travnja 2019.- „40 dana za život“
      • Korizmena kampanja molitvene incijative „40 dana za život“ počinje 6. ožujka i traje do 14. travnja u Kninu. Uključite se u molitve i svojom prisutnošću svaki dan od 8 do 15 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos".
    • 6. do 10. svibnja 2019.- Zaručnički tečaj
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 6. do 10. svibnja 2019., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20 h
    • Hrvatska katolička mreža
      • Počela je s radom Hrvatska katolička mreža, vjerski portal koji možete pratiti na stranici www.hkm.hr