Biskupija: Svetkovina GVHKZ-a
12. i 13. rujna 2014.

• U petak 12. rujna, vojno hodočašće u Biskupiju. Polazak je iz Knina u 8,30 h. Sveta misa je po dolasku u Biskupiju.
  • Istoga dana hodočašće i bdijenje mladih u Biskupiji u 20 h. Polazak je u 17 h ispred crkve GVHKZ. Pozivamo sve mlade da se priključe procesiji. Bdijenje vodi don Ante Žderić, župni vikar u Makarskoj.
  • U subotu 13. rujna nacionalno je hodočašće u svetište Svete Marije u Biskupiji. Procesiju i svečano euharistijsko slavlje u 10,30 h predvodit će šibenski biskup mons. Ante Ivas.
    Samostan sv. Ante organizira besplatan prijevoz vjernika autobusom. Autobus Čazmatransa kreće s autobusnog kolodvora ujutro u 8 i 9,30 h, sa stajanjem ispred crkve Gospe Velikoga Hrvatskog Zavjeta. Poslije mise autobusi će hodočasnike vratiti u Knin. Prijevoz je besplatan.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.