Biskupija: Svetkovina GVHKZ-a
12. i 13. rujna 2014.

• U petak 12. rujna, vojno hodočašće u Biskupiju. Polazak je iz Knina u 8,30 h. Sveta misa je po dolasku u Biskupiju.
  • Istoga dana hodočašće i bdijenje mladih u Biskupiji u 20 h. Polazak je u 17 h ispred crkve GVHKZ. Pozivamo sve mlade da se priključe procesiji. Bdijenje vodi don Ante Žderić, župni vikar u Makarskoj.
  • U subotu 13. rujna nacionalno je hodočašće u svetište Svete Marije u Biskupiji. Procesiju i svečano euharistijsko slavlje u 10,30 h predvodit će šibenski biskup mons. Ante Ivas.
    Samostan sv. Ante organizira besplatan prijevoz vjernika autobusom. Autobus Čazmatransa kreće s autobusnog kolodvora ujutro u 8 i 9,30 h, sa stajanjem ispred crkve Gospe Velikoga Hrvatskog Zavjeta. Poslije mise autobusi će hodočasnike vratiti u Knin. Prijevoz je besplatan.

• Listopadska pobožnost
        • Listopadsku pobožnost molimo pola sata prije večernje svete mise u 18:00 sati.
      • Ponedjeljak, 16. listopada 2017.
        Župni vjeronauk za prvopričesnike u dvorani samostana sv. Ante:
        - 10:00 h prijepodne
        - 15:00 h i 16.00 h poslijepodne
        • 19:00 h - u dvorani samostana sv. Ante susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
      • Srijeda, 18. listopada 2017. - blagdan je sv. Luke, evanđelista
      • Petak, 20. listopada 2017.
        Župni vjeronauk za krizmanike u dvorani Gospine crkve:
        - 10:00 h prijepodne
        - 15:00 h poslijepodne
      • Subota, 21. listopada 2017.
        • 10.00 h - susret ministranata u Gospinoj crkvi.
        • 11:00 h - probe dječjeg zbora u Gospinoj crkvi.
        • U Gospinoj crkvi održat će se susret zajedničke formacije članova Katoličke karizmatske Obnove u Duhu Svetome. Nakana susreta: MOLITVA ZA DOMOVINU I OBITELJI

• 40 dana za život - Od 26. rujna do 5. studenoga 2017.
        • Jesenska kampanja molitvene incijative 40 dana za život počela je 26. rujna i traje do 5. studenog u Kninu. Uključite se u molitve i svojom prisutnošću svaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos".
      • Zaručnički tečaj - Od 16. do 20. listopada 2017.
        • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu koji će se održavati u samostanskoj dvorani.
        Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20:00 sati.
        Prijavit se možete svećeniku poslije svete mise ili na prvi dan predavanja.
        Sudjelovanje je obavezno, stoga uredite svoje obveze tako da možete pratiti sva predavanja.
      • Repeticije
        • Kninski franjevci organiziraju besplatno održavanje repeticija iz hrvatskog, engleskog i matematike u samostanu.
        Repeticije se održavaju subotom u samostanskoj dvorani.

CARITAS