Obnovljena mrežna stranica

Dobrodošli na obnovljenu mrežnu stranicu franjevačkog samostana i Župe sv. Ante Padovanskog u Kninu. Velika nam je radost što Vam možemo ponuditi novi dizajn i jednostavan pristup potrebnim informacijama. Također, možete nas pratiti i preko Facebook stranice „Sv. Ante – Knin“. Stranicu ćemo iz dana u dan obogaćivati novim sadržajima, a pozivamo i sve vas da nam se priključite u uređivanju stranice – dostavljajte nam tekstove i fotografije koji mogu biti od interesa cijeloj našoj župnoj zajednici.
Izražavamo zahvalnost gosp. Miroslavu Petričeviću koji je svoje znanje i trud utkao u ovu stranicu. Također, osobito zahvaljujemo gosp. Leonu Božiću koji je poduzeo sve potrebno da bi stranica bila dostupna u novom obliku.
Stranicu stavljamo pod zaštitu sv. Klare Asiške, zaštitnice medija, a Gospa velikoga hrvatskog krsnog zavjeta neka bude zagovornicom svih posjetitelja ove stranice.
Pax et bonum!