Obred preminuća sv. oca Franje

Uoči svetkovine sv. Franje Asiškoga, u četvrtak (3. listopada) u crkvi sv. Ante slavili smo Obred preminuća sv. oca našega Franje, kojim je predsjedao gvardijan fra Marko Duran.
Okupilo se oko 150 vjernika iz Župe, zajedno sa svećenicima, časnim sestrama, članovima Trećega franjevačkog reda i Frame.
Pogledajte i poruku gvardijana fra Marka Durana za Obred preminuća sv. Franje Asiškog

• Utorak, 17. travnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati
    • Četvrtak, 19. travnja 2018.
      • 12,30 h - župni vjeronauk za sve prvopričesnike je u Gospinoj crkvi
    • Petak, 20. travnja 2018.
      • Župni vjeronauk za krizmanike je prema rasporedu
    • Subota, 21. travnja 2018.
      • 10 sati - susret je ministranata u dvorani Gospine crkve
      • 11 sati - probe su dječjeg zbora Gospinoj crkvi
      • 12 sati - roditelji prvopričesnika imaju roditeljski sastanak s fra Mariom u Gospinoj crkvi
      • 15 sati - zajednički susret je prvopričesnika i krizmanika u Gospinoj crkvi

• Zaručnički tečaj - 23. do 27. travnja 2018.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 23. do 27. travnja 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20,00 sati.