Obred preminuća sv. oca Franje

Uoči svetkovine sv. Franje Asiškoga, u četvrtak (3. listopada) u crkvi sv. Ante slavili smo Obred preminuća sv. oca našega Franje, kojim je predsjedao gvardijan fra Marko Duran.
Okupilo se oko 150 vjernika iz Župe, zajedno sa svećenicima, časnim sestrama, članovima Trećega franjevačkog reda i Frame.
Pogledajte i poruku gvardijana fra Marka Durana za Obred preminuća sv. Franje Asiškog

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.