Fra Šimun Markulin
posjetio našu župu

U posjest našoj župnoj zajednici 19. listopada 2014. stigao je fra Šimun Markulin iz Rima. Zajedno s naši gvardijanom fra Marko Duranom koncelebrirao i ujedno propovijedao je na župnoj svetoj misi u 9.30 h.
Poslije godinu dana što proveo fra Šimun u našoj župi kao župni vikar sada se nalazi u Rimu na studiju moralne teologije. Fra Šimunu u ime naše župne zajednice želimo plodan i blagoslovljen studij.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.