Posjet fra Šimuna Markulina

U posjest našoj župnoj zajednici u nedjelju, 28. prosinca 2014. stigao je fra Šimun Markulin iz Rima. Zajedno s našim fra Ivanom Lukačem koncelebrirao i ujedno propovijedao je na večernjoj svetoj misi u 18 sati.
Poslije godinu dana što proveo fra Šimun u našoj župi kao župni vikar sada se nalazi u Rimu na studiju moralne teologije. Fra Šimunu u ime naše župne zajednice želimo plodan i blagoslovljen studij.

• Utorak, 17. travnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati
    • Četvrtak, 19. travnja 2018.
      • 12,30 h - župni vjeronauk za sve prvopričesnike je u Gospinoj crkvi
    • Petak, 20. travnja 2018.
      • Župni vjeronauk za krizmanike je prema rasporedu
    • Subota, 21. travnja 2018.
      • 10 sati - susret je ministranata u dvorani Gospine crkve
      • 11 sati - probe su dječjeg zbora Gospinoj crkvi
      • 12 sati - roditelji prvopričesnika imaju roditeljski sastanak s fra Mariom u Gospinoj crkvi
      • 15 sati - zajednički susret je prvopričesnika i krizmanika u Gospinoj crkvi

• Zaručnički tečaj - 23. do 27. travnja 2018.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 23. do 27. travnja 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20,00 sati.