Povjerenstvo za dovršetak
izgradnje crkve GVHKZ-a

Fra Joško Kodžoman, provincijal Franjevačke provincije Presvetog Otkupitelja sa sjedištem u Splitu, imenovao je Povjerenstvo za dovršetak izgradnje crkve GVHKZ-a. Članovi su:

fra Josip Gotovac, ekonom Provincije, predsjednik; fra Marko Duran, gvardijan; fra Ante Branko Periša, ak. slikar; Josipa Rimac, gradonačelnica Grada Knina; Tomislav Vrdoljak, dožupan Šibensko - kninske županije; Mirjana Čagalj, dipl. ing. građ.

Cilj je da crkva bude dovršena i u službi vjerničkog puka 5. kolovoza 2015. Toga dana proslavit ćemo XX. obljetnicu Oluje i zahvaliti našoj nebeskoj Majci za dar slobode.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.