Peti korizmeni petak
20. ožujka 2015.

U petak, 20. ožujka 2015., novaci s Visovca posjetili su našu župu sa svrhom animiranja duhovnih zvanja, jednu od aktivnosti u godini posvećenog života.
Meštar novak fra Jure Šimunović i novaci predmolili su križni put i animirali sveto misno slavlje, a fra Jure je i predslavio svetu misu. Na kraju mise fra Nikola Dominis je predstavio novake i pozvao sve koji razmišljaju o duhovnom pozivu, možda buduće svećenike, redovnike, redovnice, misionare, možda buduća svetice i svece – tko zna, ako osjete poziv da se odazovu. I završio je riječima Svetog Pape Ivana Pavla II. koji je u pobudnici o redovničkom životu rekao: „Vama mladi velim: Ako osjetite Gospodinov zov ne odbijajte ga!“
fra Nikola Dominis

Četvrti korizmeni petak
13. ožujka 2015.

Na četvrtki korizmeni petak 13. ožujka pobožnost križnog puta i sv. misu iza pobožnosti u crkvi Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta predvodio je fra Marko Duran.

Treći korizmeni petak
6. ožujka 2015.

Pobožnost križnog puta i sv. misu iza pobožnosti u crkvi Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta. predvodio je fra Anđelko Domazet.

Drugi korizmeni petak
27. veljače 2015.

Prvi korizmeni petak
20. veljače 2015.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.