Birajmo zastupnike imenom i prezimenom

Građanska inicijativa „U ime obitelji“ na izvanrednoj konferenciji za medije izvijestila je da je prvih tjedan dana prikupljena polovica potpisa potrebnih za raspisivanje referenduma o promjeni izbornog sustava.
„S obzirom na pritiske kojima su izloženi naši volonteri i sve pokušaje političkih kasti u Hrvatskoj da zaustave izjašnjavanje birača, naša je procjena da ako se prikupljanje potpisa nastavi ovim tempom, u sljedećih 6 dana nećemo sakupiti dovoljno potpisa da bi se mogao raspisati referendum o promjeni izbornog sustava. Molimo sve one koji žele promjene u Hrvatskoj da nam pomognu“, izjavila je dr. Željka Markić, članica organizacijskog odbora građanske inicijative „Birajmo zastupnike imenom i prezimenom“.
„Pozivamo sve koji misle da je potrebno mijenjati izborni sustav u Republici Hrvatskoj da se uključe i daju svoj potpis, da se uključe u volontiranje, jer bez njihove pomoći ovo neće uspjeti“, izjavila je Željka Markić.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.