Obavijest iz OŠ dr. Franje Tuđmana

"Dana 20. siječnja 2015.godine nastava se neće održati.
Pogreb naše drage ravnateljice biti će u 13 sati na Gradskom groblju u Kninu.
Komemoracija će se održati u 11 sati na Veleučilištu "Marko Marulić" u Kninu. Knjiga žalosti nalazi se u holu škole (moći će se upisati do utorka, najkasnije do 10.30 sati).
Za učenike iz Vijeća učenika koji sudjeluju u nošenju vijenaca biti će organiziran prijevoz na Gradsko groblje, u 12 sati ispred škole.
Pokoj vječni daruj joj Gospodine."

Braćo i sestre,
jutros je, 18. siječnja, u dom Očev preselila gđa. Slavica Šimić, ravnateljica OŠ dr. Franje Tuđmana u Kninu.
Pokoj vječni daruj joj Gospodine.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.