Sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj

U ponedjeljak 5. siječnja 2015. godine, na Gradskom groblju u Kninu (u blizini crkve sv. Jakova u Vrpolju), pokopani su članovi obitelji Grizelj koji su tragično preminuli u subotu 3. siječnja 2015. godine.
Sprovodne obrede predvodio je fra Marko Duran, gvardijan i župnik u Kninu. Na sprovodu su bili prisutni fra Petar Klarić, fra Jole Gotovac i fra Ivan Lukač.
Veliko mnoštvo vjernika došlo je ispratiti pokojne. Na kraju obreda fra Marko Duran izrazio je riječi sućuti koje je poslao mons. Ante Ivas i provincijal fra Joško Kodžoman.

Sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj

U ponedjeljak, 5. siječnja 2015. godine u 12 sati na Gradskom groblju u Kninu biti će sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj.
Počivali u miru Božjem!

Izjava sućuti povodom tragične smrti članova župne zajednice

Povodom tragične smrti članova obitelji Grizelj u Kninu, 3. siječnja 2015., izražavamo iskrenu sućut obitelji, rodbini, prijateljima i znancima.
U teškim trenutcima za našu župnu zajednicu, duboko suosjećamo sa svima koji su povrijeđeni teškim iskustvom smrti bližnjih i dragih osoba.
Sve pozivamo na molitvu i zajedništvo, a na svim nedjeljnim misama molit ćemo za pokoj njihovih duša.
Počivali u miru Božjem!
Kninski franjevci

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.