Sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj

U ponedjeljak 5. siječnja 2015. godine, na Gradskom groblju u Kninu (u blizini crkve sv. Jakova u Vrpolju), pokopani su članovi obitelji Grizelj koji su tragično preminuli u subotu 3. siječnja 2015. godine.
Sprovodne obrede predvodio je fra Marko Duran, gvardijan i župnik u Kninu. Na sprovodu su bili prisutni fra Petar Klarić, fra Jole Gotovac i fra Ivan Lukač.
Veliko mnoštvo vjernika došlo je ispratiti pokojne. Na kraju obreda fra Marko Duran izrazio je riječi sućuti koje je poslao mons. Ante Ivas i provincijal fra Joško Kodžoman.

Sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj

U ponedjeljak, 5. siječnja 2015. godine u 12 sati na Gradskom groblju u Kninu biti će sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj.
Počivali u miru Božjem!

Izjava sućuti povodom tragične smrti članova župne zajednice

Povodom tragične smrti članova obitelji Grizelj u Kninu, 3. siječnja 2015., izražavamo iskrenu sućut obitelji, rodbini, prijateljima i znancima.
U teškim trenutcima za našu župnu zajednicu, duboko suosjećamo sa svima koji su povrijeđeni teškim iskustvom smrti bližnjih i dragih osoba.
Sve pozivamo na molitvu i zajedništvo, a na svim nedjeljnim misama molit ćemo za pokoj njihovih duša.
Počivali u miru Božjem!
Kninski franjevci

• Blagoslov obitelji

• Pozivamo sve one koji su promjenili adresu boravka da nam na vrijeme dostave točne podatke, to možete učiniti iza misa ili u župnom uredu.
    Ulice i brojevi za blagoslov bit će objavljivani na župnoj internet-stranici, Radiju Knin u 8.45 sati i misama zornicama za taj dan.
    Prosinac 2017.
    Ut
    Sr
    Če
    Pe
    Su

• Nedjelja, 17. prosinca 2017.
      • 20 h - Susret glumaca Muke biti će u samostanskoj dvorani
    • Ponedjeljak, 18. prosinca 2017.
      • 6 h - U našu župu stiže Betlehemsko svijetlo mira i nade, svečano ćemo ga dočekati ujutro na misi zornici.
      • 10 - 12 h - Božićna ispovijed u Gospinoj crkvi
      • 16 - 18 h - Božićna ispovijed u Gospinoj crkvi
      Na raspolaganju će biti više svećenika
    • Utorak, 19. prosinca 2017.
      • 10 - 12 h - Božićna ispovijed u Gospinoj crkvi
      • 16 - 18 h - Božićna ispovijed u Gospinoj crkvi
      Na raspolaganju će biti više svećenika
    • Srijeda, 20. i četvrtak, 21. prosinca 2017.
      • Svećenici će u susret Božiću pohoditi bolesne, stare i nemoćne u našoj župi. Molimo sve obitelji koje imaju bolesne,stare i nemoćne da nam se jave u župni ured ili svećeniku poslije svete mise
    • Subota, 23. prosinca 2017.
      • 17 h - Duhovna obnova pod nazivom Gospodine umnoži nam vjeru u Gospinoj crkvi.
      • 18 h - Paljenje četvrte adventske svijeće, sveta misa
      • O svemu možete više vidjeti na plakatima na ulazu u crkvu ili OVDJE
    • Nedjelja, 24. prosinca 2017. - Badnja večer
      • 24 h - Misa polnoćka u Gospinoj crkvi.
      • Neće biti mise u 18 sati

• Devetnica Božiću
      • 18 h - Devetnica Božiću je na misi u Gopinoj crkvi.
    • Mise zornice
      • 6 h - Mise zornice su u Gospinoj crkvi.
    • Advent u Gospino crkvi
      • Nastavlja se bogati duhovni program u adventu koji se održava u Gospinoj crkvi svake adventske subote, o svemu možete više vidjeti na plakatima na ulazu u crkvu ili OVDJE
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.
    • Katolički kalendar 2018.
      • U župnom uredu i/li sakristiji možete kupiti katoličke kalendare za 2018. godinu