Statistika posjećenosti stranice

Koliko građani Grada Knina i naši prijatelji poštuju Grad heroja i imaju poseban odnos prema žrtvi Vukovara, svjedoči statistika posjećenosti Facebook stranica našeg samostana, čije je objave, 17. studenoga 2014., vidjelo 11.598 osoba. Ponosni smo i radosni što hrvatsko srce svjedoči ljubav prema Vukovaru i poštovanje prema svakoj žrtvi obrambenog rata.

Dnevni rekord stranice daje nam sigurnost da su objave stigle i do "malenih miševa", koji nikada nisu zapalili svijeću za Vukovar. Još su jednom pali na ispitu iz ljubavi prema Domovini.
Zato ti - brate i sestro - nemoj nikada zaboraviti moliti i zahvaljivati za jedinu i vječnu Hrvatsku.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.