Statistika posjećenosti stranice

Koliko građani Grada Knina i naši prijatelji poštuju Grad heroja i imaju poseban odnos prema žrtvi Vukovara, svjedoči statistika posjećenosti Facebook stranica našeg samostana, čije je objave, 17. studenoga 2014., vidjelo 11.598 osoba. Ponosni smo i radosni što hrvatsko srce svjedoči ljubav prema Vukovaru i poštovanje prema svakoj žrtvi obrambenog rata.

Dnevni rekord stranice daje nam sigurnost da su objave stigle i do "malenih miševa", koji nikada nisu zapalili svijeću za Vukovar. Još su jednom pali na ispitu iz ljubavi prema Domovini.
Zato ti - brate i sestro - nemoj nikada zaboraviti moliti i zahvaljivati za jedinu i vječnu Hrvatsku.

• Utorak, 17. travnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati
    • Četvrtak, 19. travnja 2018.
      • 12,30 h - župni vjeronauk za sve prvopričesnike je u Gospinoj crkvi
    • Petak, 20. travnja 2018.
      • Župni vjeronauk za krizmanike je prema rasporedu
    • Subota, 21. travnja 2018.
      • 10 sati - susret je ministranata u dvorani Gospine crkve
      • 11 sati - probe su dječjeg zbora Gospinoj crkvi
      • 12 sati - roditelji prvopričesnika imaju roditeljski sastanak s fra Mariom u Gospinoj crkvi
      • 15 sati - zajednički susret je prvopričesnika i krizmanika u Gospinoj crkvi

• Zaručnički tečaj - 23. do 27. travnja 2018.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 23. do 27. travnja 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20,00 sati.