Šibenik: Susret svećenika

U srijedu 15. listopada 2014. održan je susret svećenika Šibenske biskupije za mjesec studeni u sjemenišnoj zgradi u Šibeniku.
Uvodnu meditaciju održao je prof. dr don Ivan Bodružić. Svećenici su imali prigodu za slavlje sakramenta sv. ispovijedi, a u 10,30 sati prof. dr. don Ivan Bodružić, pročelnik Katedre povijesti kršćanske literature i kršćanskog nauka na Katoličkom bogoslovnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, održao je predavanje: Apostolska pobudnica Radost evanđelja pape Franje. Nakon predavanja uslijedila je plodna rasprava.
Iz kninskog samostana na susretu su sudjelovali: gvardijan i župnik fra Marko Duran, fra Josip Grgić, fra Ivan Lukač i fra Ivan Šimunac.

• Utorak, 17. travnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati
    • Četvrtak, 19. travnja 2018.
      • 12,30 h - župni vjeronauk za sve prvopričesnike je u Gospinoj crkvi
    • Petak, 20. travnja 2018.
      • Župni vjeronauk za krizmanike je prema rasporedu
    • Subota, 21. travnja 2018.
      • 10 sati - susret je ministranata u dvorani Gospine crkve
      • 11 sati - probe su dječjeg zbora Gospinoj crkvi
      • 12 sati - roditelji prvopričesnika imaju roditeljski sastanak s fra Mariom u Gospinoj crkvi
      • 15 sati - zajednički susret je prvopričesnika i krizmanika u Gospinoj crkvi

• Zaručnički tečaj - 23. do 27. travnja 2018.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 23. do 27. travnja 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20,00 sati.