Trilj: Nastup dječjeg zbora

U nedjelju, 27. travnja 2014., naš dječji zbor „Anđeli Knina“ zajedno s VIS-om „David“ nastupili su na Trećem uskrsnom koncertu dječjih zborova u Trilju pod nazivom „Krist je uskrsnuo – radujmo se zajedno“. Na putu prema Trilju posjetili su i Svetište Gospe Sinjske, gdje su svi skupa u molitvi i pjesmi zahvalili majci Božjoj. Po dolasku u Trilj uveličali su s ostalim izvođačima (Mali zbor „Sv. Mihovil“ – Trilj, Mali zbor Župe Sv. Jure – Vojnić, Dječji zbor crkve Kraljice mira – Kaštel Stari-Radun, Dječji zbor „Srca Isusova“ – Visoka-Split) svojom pjesmom i važan dan za sve vjernike – proglašenje papa Ivana Pavla II. i Ivana XXIII. svetima.

Organizatori su svim voditeljima zborova poklonili kip sv. Mihovila kao uspomenu na ovo druženje i izrazili želju da se ova tradicija nastavi i dogodine u još većem broju.

Više fotografija na Facebook stranici