I. memorijalni malonogometni turnir „Ante Grabić – 2014"

Policijska postaja Knin, Veterani NK „Dinara“ i Savez športova grada Knina organizirali su I. memorijalni malonogometni turnir „Ante Grabić – 2014“, a sav prihod (11. 115,81 kn) donirali su za gradnju nove Gospine crkve u Kninu. Zahvaljujemo organizatorima, kao i obitelji pok. Ante Grabića.

Turnir se održao povodom prve obljetnice stradavanja policijskog službenika Policijske postaje Knin Ante Grabić na dužnosti dana 28. lipnja 2013 godine.

Pokrovitelji malonogometnog turnira su :

1. PU Šibensko-kninska

2. Grad Knin

3. Županija Šibensko-kninska

Prihod od turnira namijenjen je za obitelj pok. Grabića, koja će ga pokloniti za gradnju „Crkve Gospe velikog hrvatskog krsnog zavjeta u Kninu“.

Organizator navedenog turnira moli pravne i fizičke osobe koje žele sudjelovati u organizaciji navedenog turnira da se jave u prostorije Policijske postaje Knin , u prostorije Saveza športova grada Knina, te predstavniku Veterana NK „Dinara“ Joško Ćaćić .

DONATORI:

1. Lučka uprava Šibensko-kninske županije

2. Robić d.o.o. Velika Gorica

3. Nezavisni sindikat djelatnika MUP-a, Podružnica Šibensko-kninska

4. Sindikat policije Hrvatske- glavna podružnica PU Šibensko-kninska

5. Opći sindikat MUP-a RH, Podružnica PU Šibensko-kninska

6. Nezavisni sindikat policijskih službenika i namještenika RH, PU Šibensko-kninska

Na turniru sudjeluje ukupno 32 ekipe od kojih je jedna iz BiH.

Prvo kolo dana 16. lipnja 2014.g. igraju ekipe:

- u 18,00 sati PP Knin - Caffe bar „Škafić“

- u 18,45 sati Knauf – Best of the rest

- u 19,30 sati Grad Knin – Pizzeria „Šime i Joso“

- u 20,15 sati Remont – Granična policija PP Knin

Prvo kolo dana 17. lipnja 2014.g. igraju ekipe:

- u 18,00 sati MK „Tenen“ – Golubić 2

- u 18,45 sati New Kaštela – Španjolska

- u 19,30 sati Veterani 2 – IJP Šibenik

- u 20,15 sati PP Šibenik – Caffe bar „Me Gusta“

Prvo kolo dana 18. lipnja 2014.g igraju ekipe:

- u 18,00 sati Uvijek vjerni – Caffe bar „Sport caffe“

- u 18,45 sati Veterani 1 – Ko smeta

- u 19,30 sati Golubić 1 – JVP Knin

- u 20,15 Caffe bar „Jazz“ – HDZ BiH Bosansko Grahovo

Prvo kolo dana 20 . lipnja 2014.g. igraju ekipe:

- u 18,00 sati KSO Knin 95 – DIV Knin

- u 18,45 sati Caffe bar „Black & White“ – Hotel „Ivan“ Knin

- u 19,30 sati Caffe bar „Brzi“ Vrlika – PP Drniš

- u 20,15 Caffe bar „REA“ – Veterani IV GBR

Knin, 16. lipnja 2014 godine.

• Ponedjeljak, 15. listopada 2018.
      • 20 h - u dvorani samostan sv. Ante susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
    • Četvrtak, 18. listopada 2018.- blagdan je sv. Luke, evanđelista
      • Vjeronauk za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
      - 10 h - ujutro
      - 16 h - poslijepodne
    • Petak, 19. listopada 2018.
      • Vjeronauk za krizmanike u Gospinoj crkvi
      - 10 h - ujutro
      - 15 h - poslijepodne
    • Subota, 20. listopada 2018.
      • 10 h - u Gospinoj crkvi je susret ministranata
      • 11 h - pjevanje za dječji zbor. Potaknite djecu da se uključe u zbor
      • 20 h - U dvorani Doma HV-a u sklopu inicijative „40 dana za život“ biti će prikazan dokumentarni film 40 dana za život

• Zaručnički tečaj
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 22. do 26. listopada 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20 h. Prijavit se možete svećeniku poslije svete mise ili na prvi dan predavanja. Sudjelovanje je obavezno, stoga uredite svoje obveze tako da možete pratiti sva predavanja.
    • Hodočašće u Krašić i Zagreb, 27. listopada 2018.
      • U povodu dvadesete godišnjice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca župa organizira hodočašće u Krašić i Zagreb 27. listopada 2018. Polazak je u 5 h ispred Gospine crkve. Cijena puta je 200 kn po osobi.
    • „40 dana za život“
      • Jesenska kampanja molitvene incijative „40 dana za život“ započela je 26. rujna i traje do 4. studenog u Kninu.
      U sklopu inicijative 20. listopada biti će prikazan dokumentarni film 40 dana za život u 20 sati u dvorani Doma HV-a, a 22. listopada promotivni autobus incijative dolazi sa slikom Milosrdnog Isusa.
      Uključite se u molitve i svojom prisutnošću svaki dan od 8 do 15 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos".
    • Repeticija iz razredne nastave
      • Kninski franjevci organiziraju besplatno održavanje repeticija iz razredne nastave, hrvatskog, engleskog i matematike u samostanu sv. Ante. Repeticije se održavaju subotom u samostanskoj dvorani.
    • Likovne radionice za djecu i odrasle
      • Kninski franjevci organiziraju besplatno likovne radionice za djecu i odrasle svake srijede u dvorani Gospine crkve. Radionice se održavaju srijedom u 16 h za odrasle i u 17,30 h za djecu.
    • Povijesna postrojba kralja Dmitra Zvonimira
      • Povijesna postrojba kralja Dmitra Zvonimira vrši upise u sekcije:
      - Kazalište Pinokio - djeca do 15 godina
      - Mali vitezovi - djeca do 15 godina
      - Vitezovi kralja Zvonimira - za starije od 15 godina
      Učlaniti se možete ponedjeljkom i srijedom od 19 sati u dvorani Gospine crkve ili nedjeljom iza večernje mise.