I. memorijalni malonogometni turnir „Ante Grabić – 2014"

Policijska postaja Knin, Veterani NK „Dinara“ i Savez športova grada Knina organizirali su I. memorijalni malonogometni turnir „Ante Grabić – 2014“, a sav prihod (11. 115,81 kn) donirali su za gradnju nove Gospine crkve u Kninu. Zahvaljujemo organizatorima, kao i obitelji pok. Ante Grabića.

Turnir se održao povodom prve obljetnice stradavanja policijskog službenika Policijske postaje Knin Ante Grabić na dužnosti dana 28. lipnja 2013 godine.

Pokrovitelji malonogometnog turnira su :

1. PU Šibensko-kninska

2. Grad Knin

3. Županija Šibensko-kninska

Prihod od turnira namijenjen je za obitelj pok. Grabića, koja će ga pokloniti za gradnju „Crkve Gospe velikog hrvatskog krsnog zavjeta u Kninu“.

Organizator navedenog turnira moli pravne i fizičke osobe koje žele sudjelovati u organizaciji navedenog turnira da se jave u prostorije Policijske postaje Knin , u prostorije Saveza športova grada Knina, te predstavniku Veterana NK „Dinara“ Joško Ćaćić .

DONATORI:

1. Lučka uprava Šibensko-kninske županije

2. Robić d.o.o. Velika Gorica

3. Nezavisni sindikat djelatnika MUP-a, Podružnica Šibensko-kninska

4. Sindikat policije Hrvatske- glavna podružnica PU Šibensko-kninska

5. Opći sindikat MUP-a RH, Podružnica PU Šibensko-kninska

6. Nezavisni sindikat policijskih službenika i namještenika RH, PU Šibensko-kninska

Na turniru sudjeluje ukupno 32 ekipe od kojih je jedna iz BiH.

Prvo kolo dana 16. lipnja 2014.g. igraju ekipe:

- u 18,00 sati PP Knin - Caffe bar „Škafić“

- u 18,45 sati Knauf – Best of the rest

- u 19,30 sati Grad Knin – Pizzeria „Šime i Joso“

- u 20,15 sati Remont – Granična policija PP Knin

Prvo kolo dana 17. lipnja 2014.g. igraju ekipe:

- u 18,00 sati MK „Tenen“ – Golubić 2

- u 18,45 sati New Kaštela – Španjolska

- u 19,30 sati Veterani 2 – IJP Šibenik

- u 20,15 sati PP Šibenik – Caffe bar „Me Gusta“

Prvo kolo dana 18. lipnja 2014.g igraju ekipe:

- u 18,00 sati Uvijek vjerni – Caffe bar „Sport caffe“

- u 18,45 sati Veterani 1 – Ko smeta

- u 19,30 sati Golubić 1 – JVP Knin

- u 20,15 Caffe bar „Jazz“ – HDZ BiH Bosansko Grahovo

Prvo kolo dana 20 . lipnja 2014.g. igraju ekipe:

- u 18,00 sati KSO Knin 95 – DIV Knin

- u 18,45 sati Caffe bar „Black & White“ – Hotel „Ivan“ Knin

- u 19,30 sati Caffe bar „Brzi“ Vrlika – PP Drniš

- u 20,15 Caffe bar „REA“ – Veterani IV GBR

Knin, 16. lipnja 2014 godine.

• Nedjelja, 2. prosinca 2018.
    • 17 h - u Gospinoj crkvi započinje adventska duhovna obnova za našu župu i traje do srijede, 5. prosinca. Voditelj je fra Josip Repeša
  • Ponedjeljak, 3. prosinca 2018.
    • 6 h - od danas mise zornice su u Gospinoj crkvi
    • 19,30 h - u dvorani samostana susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
  • Subota, 8. prosinca 2018.- svetkovina Bezgrješno Začeće Blažene Djevice Marije
    • 6, 9,30 i 18 h - svete mise u Gospinoj crkvi
    • 11 h - pjevanje za dječji zbor. Potaknite djecu da se uključe u zbor

• Blagoslov obitelji
    • U ponedjeljak, 3. prosinca, započinje blagoslov obitelji. Pozivamo sve one koji su promjenili adresu boravka da nam na vrijeme dostave točne podatke, to možete učiniti iza misa ili u župnom uredu. Ulice i brojevi za blagoslov bit će objavljivani na župnoj internet-stranici, Radiju Knin u 8.45 sati i misama zornicama za taj dan.
  • Duhovni probram u Adventu
    • Najavljujemo bogati duhovni program u adventu koji će se održavati u Gospinoj crkvi svake adventske subote, o svemu možete više vidjeti na plakatima na ulazu u crkvu.
  • Vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike
    • Kroz vrijeme Došašća kao i za vrijeme božićnih praznika nema susreta prvopričesnika i krizmanika.
  • Kateheze za mlade i odrasle
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta održavaju se utorkom i petkom u dvorani Gospine crkve poslije večernje svete mise. Dođite i poslušajte!
  • Katolički kalendari za 2019.
    • U župnom uredu i/li sakristiji možete kupiti katoličke kalendare za 2019. godinu.
  • Repeticija iz razredne nastave
    • Kninski franjevci organiziraju besplatno održavanje repeticija iz razredne nastave, hrvatskog, engleskog i matematike u samostanu sv. Ante. Repeticije se održavaju subotom u samostanskoj dvorani.
  • Likovne radionice za djecu i odrasle
    • Kninski franjevci organiziraju besplatno likovne radionice za djecu i odrasle svake srijede u dvorani Gospine crkve. Radionice se održavaju srijedom u 16 h za odrasle i u 17,30 h za djecu.

CARITAS