Blagdan Uzvišenja sv. Križa u Kninu

U nedjelju 14. rujna 2014. godine na blagdan Uzvišenja sv. Križa u Kninu je obavljena pobožnost križnog puta za sve poginule hrvatske branitelje.
Procesija je krenula u 16 sati od prve postaje Križnog puta u podnožju brda Gradina prema vrhu brda gdje se nalazi veliki križ postavljen kao spomen na sve hrvatske žrtve od Dubrovnika do Vukovara.
Križni put je predvodio fra Ivan Lukač a postaje su čitali fra Dejan Međugorac i angažirani vjernici laici iz naše župe. Pobožnost je završila molitvom i odrješenjem za poginule hrvatske branitelje.

• Utorak, 24. travnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati
    • Četvrtak, 26. travnja 2018.
      • 12,30 h - župni vjeronauk za sve prvopričesnike je u Gospinoj crkvi
    • Petak, 27. travnja 2018.
      • Župni vjeronauk za krizmanike je prema rasporedu
    • Subota, 28. travnja 2018.
      • 10 sati - susret je ministranata u dvorani Gospine crkve
      • 11 sati - probe su dječjeg zbora Gospinoj crkvi
      • 15 sati - zajednički susret je za sve krizmanike u Gospinoj crkvi

• Zaručnički tečaj - 23. do 27. travnja 2018.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 23. do 27. travnja 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20,00 sati.