Počela akademska 2014./2015. godina
na Veleučilišta „Marko Marulić“ u Kninu

U svečanoj dvorani Veleučilišta „Marko Marulić“ u Kninu (Krešimirova 30) u srijedu, 1. listopada 2014. u 10 h otvorena je nova akademska godina 2014./2015.
Uz pozdrave: dekana Veleučilišta prof. dr. sc. Mirka Gugić, gradonačelnice Josipe Rimac, zamjenika župana Zorana Smolića, za početak nove akademske godine pozdrave je uputio i naš gvardijan fra Marko Duran
. Prijenosnim računalom nagrađena su tri najbolja studenata u prošloj godini: Petra Komar, Mate Vazgeč i Željko Ćurković. Svim studentima iskreno čestitamo.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.