Tradicionalno hodočašće vojnih kapelanija u Biskupiju

Pripadnici dviju vojnih kapelanija (Gospe VHKZ-a – Druga motorizirana bojna „Pauci“ i Uzvišenja Svetog križa – Gardijska motorizirana brigada) tradicionalno su hodočastili u crkvu Sv. Marije u Biskupiji kod Knina, u petak, 11. rujna 2014.
Slavlju na otvorenom prisustvovalo je stotinjak kninskih vojnika.
Euharistijskim slavljem predsjedao je don Ivo Topalović, dekan. U koncelebraciji je bilo fra Marko Duran gvardijan i župnik, vojni kapelani; Branimir Projić, Jozo Mravak, fra Ilija Mikulić i fra Ivan Lukač.

• Utorak, 17. travnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati
    • Četvrtak, 19. travnja 2018.
      • 12,30 h - župni vjeronauk za sve prvopričesnike je u Gospinoj crkvi
    • Petak, 20. travnja 2018.
      • Župni vjeronauk za krizmanike je prema rasporedu
    • Subota, 21. travnja 2018.
      • 10 sati - susret je ministranata u dvorani Gospine crkve
      • 11 sati - probe su dječjeg zbora Gospinoj crkvi
      • 12 sati - roditelji prvopričesnika imaju roditeljski sastanak s fra Mariom u Gospinoj crkvi
      • 15 sati - zajednički susret je prvopričesnika i krizmanika u Gospinoj crkvi

• Zaručnički tečaj - 23. do 27. travnja 2018.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 23. do 27. travnja 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20,00 sati.