Grad Knin
od srca Gradu heroja

U ponedjeljak, 17. studenoga 2014., Kninjani su u crkvi Sv. Ante Padovanskog molili za žrtve Vukovara i za ljepšu budućnost grada na Dunavu. Nakon svete mise na središnjem Trgu dr. Ante Starčevića - ispred spomenika pobjedi "Oluja ´95." - zapalili su svijeće, a mladi (uglavnom članovi Frame) su na kninskoj tvrđavi zapalili 23 bengalke; u spomen na 23 godine od pada Vukovara. Tako obasjanu povijesnu tvrđavu mogli su vidjeti svi građani Zvonimirova grada, koji su na poseban način povezani s Gradom heroja.

• Utorak, 17. travnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati
    • Četvrtak, 19. travnja 2018.
      • 12,30 h - župni vjeronauk za sve prvopričesnike je u Gospinoj crkvi
    • Petak, 20. travnja 2018.
      • Župni vjeronauk za krizmanike je prema rasporedu
    • Subota, 21. travnja 2018.
      • 10 sati - susret je ministranata u dvorani Gospine crkve
      • 11 sati - probe su dječjeg zbora Gospinoj crkvi
      • 12 sati - roditelji prvopričesnika imaju roditeljski sastanak s fra Mariom u Gospinoj crkvi
      • 15 sati - zajednički susret je prvopričesnika i krizmanika u Gospinoj crkvi

• Zaručnički tečaj - 23. do 27. travnja 2018.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 23. do 27. travnja 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20,00 sati.