Grad Knin
od srca Gradu heroja

U ponedjeljak, 17. studenoga 2014., Kninjani su u crkvi Sv. Ante Padovanskog molili za žrtve Vukovara i za ljepšu budućnost grada na Dunavu. Nakon svete mise na središnjem Trgu dr. Ante Starčevića - ispred spomenika pobjedi "Oluja ´95." - zapalili su svijeće, a mladi (uglavnom članovi Frame) su na kninskoj tvrđavi zapalili 23 bengalke; u spomen na 23 godine od pada Vukovara. Tako obasjanu povijesnu tvrđavu mogli su vidjeti svi građani Zvonimirova grada, koji su na poseban način povezani s Gradom heroja.

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.