Molitvena zajednica Krvi Kristove

Zajednica Krvi Kristove (Knin) osnovana je 28. listopada 2013., a članovi se sastaju utorkom u 16:45 h u crkvi Sv. Ante Padovanskoga. Duhovnik kninske zajednice je fra Ivan Lukač, a animatori zajednice su Mirjana Aničić i Luči Duljaj. Zajednica je otvorenog tipa i nema određenog broja članova. Crkva Krv Kristovu naziva „rijekom milosrđa“. Želimo se uputiti na ovu rijeku sa svima onima koji su siromašni, bolesni, osamljeni, koji su u poteškoćama… da bismo im pružili pomoć, milost, svjetlo, utjehu. Pozivamo i one koji osjećaju radost i mir, da zajedno s nama slave i zahvaljuju Isusu koji nas je otkupio svojom krvlju i uveo u Očevu ljubav.

Pomozimo jedni drugima da u osobnoj i zajedničkoj molitvi otkrijemo ljepotu vjere i Očevu volju, a sve to od nas čini nove ljude. Slaveći predragocjenu Krv, želimo je sakupljati u svakoj boli na koju naiđemo, da bi je prinijeli Ocu za otkupljenje svijeta. Želimo se tako pripremati da bismo mogli dati i svoju vlastitu krv, tj. svoj život na slavu Oca i za spasenje svijeta.

Misonari Krvi Kristove

Bl. Ivan Pavao II. je izjavio: U vama susrećemo otkupljene ljude za koje je Krist prolio svoju krv. Ova krv vam govori o beskrajnoj ljubavi Oca i njegova Sina, Isusa Krista, o njegovoj ljubavi prema vama i cijelom čovječanstvu. On je za vas izvor radosti, veće radosti nego je svijet može dati, naime radost da možete ljubiti i da ste ljubljeni. Ova vam radost daje snagu odozgor koja je potrebna da započnete jedan novi život!“

Hvala i slava Isusu Kristu koji nas je otkupio svojom predragocjenom krvlju.

• Blagoslov obitelji

• Blagoslov obitelji nastavljamo u utorak. Obitelji koje nismo zatekli u blagoslovu mogu se naknadno javiti u župni ured ili svećeniku poslije mise.
    Ulice i brojevi za blagoslov bit će objavljivani na župnoj internet-stranici i Radio Knin u 8.45 sati
    Prosinac 2017.
    Ut
    Sr
    Če
    Pe
    Su

• Nedjelja, 24. prosinca 2017. - Badnja večer
      • 24 h - Misa polnoćka u Gospinoj crkvi.
      • Neće biti mise u 18 sati
    • Ponedjeljak, 25. prosinca 2017. - BOŽIĆ
      • Svete mise:
      8 h - u crkvi sv. Ante
      9,30; 11 i 18 h - u Gospinoj crkvi
      10 h - u Biskupiji
      11,30 h - u Kosovu
    • Utorak, 26. prosinca 2017.- sv. Stjepan
      • Svete mise:
      8 h - u crkvi sv. Ante
      9,30 i 18 h - u Gospinoj crkvi
      10 h - u Biskupiji
    • Srijeda, 27. prosinca 2017.- sv. Ivan
      • Svete mise su kao radnim danom
    • Četvrtak, 28. prosinca 2017.- Nevina dječica
      • Svete mise su kao radnim danom
    • Nedjelja, 31. prosinca 2017.
      • 23 - 0,30 h - u Gospinoj crkvi biti će Klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom Sakramentu u znak zahvale Bogu za proteklu 2017. i početak 2018. godine.

• Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.
    • Katolički kalendar 2018.
      • U župnom uredu i/li sakristiji možete kupiti katoličke kalendare za 2018. godinu