Molitveni susret zajednice Krvi Kristove

Kao i svakog utorka i u utorak 30. rujna 2014. u crkvi sv. Ante održao molitveni susret zajednice Krvi Kristove.
No, zajednica je ovaj put imala goste. Zajednica Krvi Kristove iz Zagreba sa svojim duhovnikom pater Ilijom Grgićem koji je koncelebrirao na misnom slavlju uz fra Ivana Šimunca. Misu je svojim pjevanjem i sviranjem uzveličao VIS David. Nakon svete mise održano je klanjanje pred Presvetim koje je vodio fra Ivan Šimunac.
I na kraju poruka pater Ilije Grgića u propovjedi koja je odzvonila u našim srcima "naučimo poput sv. Jeronima nježno ljubiti Riječ Gospodnju".
B.B.

• Listopadska pobožnost
      • Listopadsku pobožnost molimo pola sata prije večernje svete mise u 18:00 sati.
    • Ponedjeljak, 16. listopada 2017.
      Župni vjeronauk za prvopričesnike u dvorani samostana sv. Ante:
      - 10:00 h prijepodne
      - 15:00 h i 16.00 h poslijepodne
      • 19:00 h - u dvorani samostana sv. Ante susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
    • Srijeda, 18. listopada 2017. - blagdan je sv. Luke, evanđelista
    • Petak, 20. listopada 2017.
      Župni vjeronauk za krizmanike u dvorani Gospine crkve:
      - 10:00 h prijepodne
      - 15:00 h poslijepodne
    • Subota, 21. listopada 2017.
      • 10.00 h - susret ministranata u Gospinoj crkvi.
      • 11:00 h - probe dječjeg zbora u Gospinoj crkvi.
      • U Gospinoj crkvi održat će se susret zajedničke formacije članova Katoličke karizmatske Obnove u Duhu Svetome. Nakana susreta: MOLITVA ZA DOMOVINU I OBITELJI

• 40 dana za život - Od 26. rujna do 5. studenoga 2017.
      • Jesenska kampanja molitvene incijative 40 dana za život počela je 26. rujna i traje do 5. studenog u Kninu. Uključite se u molitve i svojom prisutnošću svaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos".
    • Zaručnički tečaj - Od 16. do 20. listopada 2017.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu koji će se održavati u samostanskoj dvorani.
      Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20:00 sati.
      Prijavit se možete svećeniku poslije svete mise ili na prvi dan predavanja.
      Sudjelovanje je obavezno, stoga uredite svoje obveze tako da možete pratiti sva predavanja.
    • Repeticije
      • Kninski franjevci organiziraju besplatno održavanje repeticija iz hrvatskog, engleskog i matematike u samostanu.
      Repeticije se održavaju subotom u samostanskoj dvorani.

CARITAS