Molitveni susret zajednice Krvi Kristove

Kao i svakog utorka i u utorak 30. rujna 2014. u crkvi sv. Ante održao molitveni susret zajednice Krvi Kristove.
No, zajednica je ovaj put imala goste. Zajednica Krvi Kristove iz Zagreba sa svojim duhovnikom pater Ilijom Grgićem koji je koncelebrirao na misnom slavlju uz fra Ivana Šimunca. Misu je svojim pjevanjem i sviranjem uzveličao VIS David. Nakon svete mise održano je klanjanje pred Presvetim koje je vodio fra Ivan Šimunac.
I na kraju poruka pater Ilije Grgića u propovjedi koja je odzvonila u našim srcima "naučimo poput sv. Jeronima nježno ljubiti Riječ Gospodnju".
B.B.

• Utorak, 17. travnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati
    • Četvrtak, 19. travnja 2018.
      • 12,30 h - župni vjeronauk za sve prvopričesnike je u Gospinoj crkvi
    • Petak, 20. travnja 2018.
      • Župni vjeronauk za krizmanike je prema rasporedu
    • Subota, 21. travnja 2018.
      • 10 sati - susret je ministranata u dvorani Gospine crkve
      • 11 sati - probe su dječjeg zbora Gospinoj crkvi
      • 12 sati - roditelji prvopričesnika imaju roditeljski sastanak s fra Mariom u Gospinoj crkvi
      • 15 sati - zajednički susret je prvopričesnika i krizmanika u Gospinoj crkvi

• Zaručnički tečaj - 23. do 27. travnja 2018.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 23. do 27. travnja 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20,00 sati.