Razvijena zastava na pročelju crkve sv. Ante
3. lipnja 2015.

Kninski franjevci obilježili su početak devetnice sv. Anti Padovanskom razvijanjem zastave Republike Hrvatske na pročelju samostanske crkve.
Tehnički dio posla obavili su pripadnici Javne vatrogasne postrojbe Knin (IV. smjena), zajedno s gosp. Mladenom Jelićem, zapovjednikom JVP-a, i gosp. Markom Ivićem, dozapovjednikom.
Zastava, kao simbol povijesti hrvatskog naroda i ljubavi prema Domovini, dočekat će sve štovatelje Sveca cijeloga svijeta

• Ponedjeljak, 11. lipnja 2018.
      • 19 sati - Devetnica sv. Anti, zaštitniku grada i župe u Gospinoj crkvi. Predovidi fra Ivan Maletić
    • Utorak, 12. lipnja 2018.
    • Srijeda, 13. lipnja 2018. - SV. ANTE
      • 6, 7 i 8 sati – svete mise u crkvi sv. Ante
      • 9,30 sati – PROCESIJA OD CRKVE SV. ANTE DO CRKVE GOSPE VELIKOGA HRVATSKOG KRSNOG ZAVJETA
      Misa koju predvodi mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup je nakon procesije u Gospinoj crkvi
      • 19 sati – Blagoslov djece u Gospinoj crkvi

• Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi
    • Obavijest za krizmanike
      • Od četvrtka, 14. lipnja 2018. mogu se preuzeti DVD-i i slike sa krizme u Foto studiju P2.