Zimski raspored euharistijskih slavlja
od 7. rujna 2014.

Prve nedjelje u rujnu, 7. rujna 2014., na snagu stupa zimski raspored slavlja nedjeljnih misa, i to::

• 8:00 h (Sv. Ante)
  • 9:30 h (Gospina crkva)
  • 11:00 h (Gospina crkva)
  • 12:00 h (Sv. Ante)
  • 19:00 h (Gospina crkva)

• Prema uobičajenom rasporedu slave se nedjeljne mise u:
  • Biskupiji u 10:00 h
  • Kosovu u 11:30 h (prva nedjelja u mjesecu)

• Svagdanja euharistijska slavlja slave se prema uobičajenom rasporedu.

• Nedjelja, 2. prosinca 2018.
      • 17 h - u Gospinoj crkvi započinje adventska duhovna obnova za našu župu i traje do srijede, 5. prosinca. Voditelj je fra Josip Repeša
    • Ponedjeljak, 3. prosinca 2018.
      • 6 h - od danas mise zornice su u Gospinoj crkvi
      • 19,30 h - u dvorani samostana susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
    • Subota, 8. prosinca 2018.- svetkovina Bezgrješno Začeće Blažene Djevice Marije
      • 6, 9,30 i 18 h - svete mise u Gospinoj crkvi
      • 11 h - pjevanje za dječji zbor. Potaknite djecu da se uključe u zbor

• Blagoslov obitelji
      • U ponedjeljak, 3. prosinca, započinje blagoslov obitelji. Pozivamo sve one koji su promjenili adresu boravka da nam na vrijeme dostave točne podatke, to možete učiniti iza misa ili u župnom uredu. Ulice i brojevi za blagoslov bit će objavljivani na župnoj internet-stranici, Radiju Knin u 8.45 sati i misama zornicama za taj dan.
    • Duhovni probram u Adventu
      • Najavljujemo bogati duhovni program u adventu koji će se održavati u Gospinoj crkvi svake adventske subote, o svemu možete više vidjeti na plakatima na ulazu u crkvu.
    • Vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike
      • Kroz vrijeme Došašća kao i za vrijeme božićnih praznika nema susreta prvopričesnika i krizmanika.
    • Kateheze za mlade i odrasle
      • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta održavaju se utorkom i petkom u dvorani Gospine crkve poslije večernje svete mise. Dođite i poslušajte!
    • Katolički kalendari za 2019.
      • U župnom uredu i/li sakristiji možete kupiti katoličke kalendare za 2019. godinu.
    • Repeticija iz razredne nastave
      • Kninski franjevci organiziraju besplatno održavanje repeticija iz razredne nastave, hrvatskog, engleskog i matematike u samostanu sv. Ante. Repeticije se održavaju subotom u samostanskoj dvorani.
    • Likovne radionice za djecu i odrasle
      • Kninski franjevci organiziraju besplatno likovne radionice za djecu i odrasle svake srijede u dvorani Gospine crkve. Radionice se održavaju srijedom u 16 h za odrasle i u 17,30 h za djecu.

CARITAS